2737
2739
عنوان

گرفتن شوهرت تو مشتت _سیاست

220 بازدید | 25 پست

سلام

دوستان بنظرتون محبت کردن به مرد چقدر تاثیر داره ایا باعث میشه که به حرفتون باشه؟ 

با شوهری که حرف خانوادشو قبول داره و خانوادش هم همش دخالت میکنن چیکار باید کرد که درست بشه!!

هرکس تجربه ای از به کار بردن سیاستی برای گرفتن شوهرش تو مشتش داشت و اثر گذاشته بگه لطفا 

مرسیی🥰🌹🌹

من شوهرم مشکلی نداره مشکل از منههه با این اخلاقم😕

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین چیزی که اثر داره رفاقت و صمیمیته‌. یعنی یه سری کار ها رو اگر هم ناراحت شدی وقتی بهت گفت، رفتار بدی نشون ندی که باعث شه از اون به بعد دیگه بترسه و بهت نگه. صمیمیت و رفاقت باید جوری باشه که انقدر احساس امنیت کنه که بیاد همه‌چی رو بهت بگه. و وقتی یه مرد به این درجه از رفاقت با زنش میرسه دیگه اولویت اول زندگیش زنشه

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.
2742
من شوهرم مشکلی نداره مشکل از منههه با این اخلاقم😕

اخلاقت چطوره؟؟ 

من از بس خانوادش مخصوصا مامانش دخالت میکنن تو کارامون و شوهرمم بچه ننس همش منتظر تاییدیه اوناس باعث میشه ازش فاصله بگیرم و سرد رفتار کنم نمیدونم چکنم 😕

روانشناسی میگفت اونقدر خیال شوهرتون رو ازنظرمحبتی راحت نگه ندارید اجازه بدین نگران این باشه که ایا هنوزم مثل اول عاشقش هستین یانه

گاهی بهش کم محلی کنید

اینهارو اون گفت به من چه دوستان🤣

نمیدونم من ک محبت میکنم هار میشه 😑

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

فقط اقتدار به مرد جواب میده 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2740

عزیزم من از اخلاق همسرتون خبر ندارم ولی میگن از محبت خارها گل می‌شود 

سعی کن بهش محبت کنی بهش نزدیک بشی 

۳تا سوره مزمل رو بخون به غذا یا شیرینی یا شربت باهم بخورین معجزه ی افزایش محبت هستش

به نظر من هرکس قلق خودشو داره در کل من کم محلی سرلوحه کارمه، سریه موقعیت خوب هم دم خانواده محترم رو چیدم الان راحتم، البته مادرشوهرم فوت شده خواهرش یه مقدار زیادی بهش نزدیک بود دخالت میکرد

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
بهترین چیزی که اثر داره رفاقت و صمیمیته‌. یعنی یه سری کار ها رو اگر هم ناراحت شدی وقتی بهت گفت، رفتا ...

خب وقتی میبینم همش چسبیدس به بقیه هرکاری بخواد کنه اگ باباش تایید کرد همسرمم میگ دیگه درسته و تایید میکنه حتی اگ اشتباه باشه خستم میکنه واییی مامانش ک برا هرچیزی نظر میده هرچیزییی تا تهش برو

من اوایل زندگی تا چند سال شوهرم بدون اجازه خانوادش آب نمیخورد یا دست بهم نمیزد هر وقت خواهراش میگفتن پول بده زنت لباس بخره میداد کلا به حرفشون بود ولی الان دیگه من کاری نکردم خود ب خود خوب شد ب خودش اومد همه کاراشو بدون مشورت من انجام نمیده کلا روم حساب میکنه 🙂

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
خب وقتی میبینم همش چسبیدس به بقیه هرکاری بخواد کنه اگ باباش تایید کرد همسرمم میگ دیگه درسته و تایید ...

نباید خیلی غر بزنی بدتر می‌شه. این یکم طول می‌کشه باید مدارا کنی فعلا ولی کاری کنی که اتفاقا این بچه ننه بودنش بیاد سمت تو. اتفاقا ادمای اینچوری که همه‌ش دنبال یکی هستن که تایید بگیرن رو اگر درست رفتار کنی بعدا واسه تو اینجوری میشه که بدون اجازه‌ت آبم نمی‌خوره. فقط باهاش رفیق شو همین. عصبی هم میشی از دست اینکارش با خانواده‌ش به رو خودت نیار اتفاقا بگو آره عزیزم برو به مادرت کمک کن. اینجور آدما رگه‌های لجبازی هم دارن وقتی ببینه تو دشمن مادرش نیستی میاد سمت تو بیشتر 

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.
2706