2752
2734
عنوان

زایمان دربیمارستان نیکان غرب

115 بازدید | 17 پست

کسی امسال یاپارسال نیکان غرب زایمان طبیعی ویاسزارین داشته؟ هزینه زایمان و اتاق خصوصی و وسایل و چیزای دیگ چقدره و کلا چقدر براتون تموم شد؟nicuشبی چقدره؟

خدایا امیدم فقط ‌به توعه🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم میشه شماره تماس بهم بدی در مورد آزمایشات ژنتیک ازت سوال بپرسم

سلام درخواست دوستیمو قبول کن اونجا برات شمارمو بزارم ببخشید دیر جواب دادم

سلام لطفا اگه میتونید کمکم کنید خیلی اوضاع روحیم بده ،درباره هورمون میخوام بپرسم

خدایا بمن لیاقت مادر شدن رو بده تا منم بتونم ب زودی هدیه ترو ک از وجود خودمه تو آغوش بگیرم😔میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستی؟؟؟یه بچه صحیح سالم👼خدایا رومو زمین ننداز😔
سلام عزیزم شما هم تستسترونت بالاست؟ میشه بگی چیکار کردی برا درمانت؟؟ ریزش مو   موی  ...

سلام عزیزم بله بالاست

کل بدنم موی زائده روشکمم سینه هام گردنم چونم 

صورتمو لیزر کردم کنارگوشام و چونه و گردن

۶ سال قرص ضدبارداری خوردم موهای زائدم‌برنگشت و جوش هم نزدم ریزش موهامم کنترل شد بعد قطع کردم اقدام کردم برا بارداری و بعدیکسال بادارو باردار شدم و الانم ۵ ماهه زایمان کردم فعلا نمیدونم برا کنترلش چیکار باید بکنم از این ببعد

الان ریزش موت بهتر شده؟؟؟

اره بالیزر میره ب شرطی ک هورمونات بادارو یا اصلاح سبک کاملا درست شده باشه.من ضدبارداری دزوسپتیو میخوردم

ریزش موهام اره بهتر بود با قرص

اره بالیزر میره ب شرطی ک هورمونات بادارو یا اصلاح سبک کاملا درست شده باشه.من ضدبارداری دزوسپتیو میخو ...

هعی اخه من دارو ک میخوردم پریودم قطع میشد

خیلی وقته دارو هورمونی پر عوارضو گذاشتم کنار

کاش موهای زائدم بدون دارو با لیزر میرفت :)

اره بالیزر میره ب شرطی ک هورمونات بادارو یا اصلاح سبک کاملا درست شده باشه.من ضدبارداری دزوسپتیو میخو ...

موهات زود چرب نمیشع؟؟؟ من امروز حمومم فردا چربه

ریزشمم بهتر نشده

راستی راحت باردار شدی؟؟؟ چون میگن ماهایی ک مشکل هورمون داریم سخته باردار شدن