2752
2734
عنوان

بارداری بعد از سقط

193 بازدید | 24 پست

سلام خانوما من سه ماه پیش سقط داشتم الان می‌خوام اقدام کنم شهرستان زندگی میکنم و اینجا خیلی دکترای خوبی نداره رفتم پیش دکتر گفت نمی‌خواد پیگیری کنی و داروی خاصی لازم نیس بخوری ولی یه دکتر دیگه گفت آسپرین بخورم پریود هام نامنظم شدم یکم بعد از سقط بنظرتون متفورمین بخورم تاثیر داره ؟ کسی بوده براش تو بارداری تاثیر داشته باشه؟

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من چهار ماه بعد از سقط باردار شدم هیچ قرصی هم مصرف نکردم ماشالله پسرم سالم و تپل و خوشگل بدنیا اومد بعدشم دخترمو حامله شدم الان چهل روزه بدنیا اومده😊❤

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
من چهار ماه بعد از سقط باردار شدم هیچ قرصی هم مصرف نکردم ماشالله پسرم سالم و تپل و خوشگل بدنیا اومد ...

الهی بگردمممم.من سقط اولم عمدی بود.الان ۵ماهمه.میترسممم تاوان بدم...برام دعا کن.زایمتانت چی بود

الهی بگردمممم.من سقط اولم عمدی بود.الان ۵ماهمه.میترسممم تاوان بدم...برام دعا کن.زایمتانت چی بود

قربونت اصلا نترس به خدا توکل کن یه نذری هم بکن بچت سالم بدنیا بیاد. هر دو بار سزارین شدم وزن بچه هام بیشتر از چهار کیلو بود❤

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
من دخترخاله ام سقط داشت گفتن بهش بعد شیش ماه

گفتن بخوره؟

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]
چرا اسپرین.من نمیخورم...

چون تو بارداری بعدی خون‌رسانی به جنین بهتر انجام بشه و خون لخته نشه

من فولیک اسید وقرص آهن خوردم بعد از سقط

من بعد از سقط فولیک اسید و ویتامین دی همچنان دارم میخورم قرص آهن هم یک ماه خوردم