2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225075 بازدید | 28070 پست
سلام مامی عسل

هیستروسکوپی‌ عبارتی است که از دو کلمه هیسترو به معنی رحم و سکوپی‌ به نام دیدن تشکیل شده است و نوعی عمل جراحی است که در طی‌آن یک تسلکوپ را وارد رحم کرده و جدار داخلی رحم را به وسیله آن بررسی‌ می‌کنند. بدین روش می‌توان شرایط غیرطبیعی رحم را تشخیص داد که شامل‌:

1ـ میوم‌های زیرمخاطی (داخل رحم‌)

2ـ چسبندگی دیواره‌های رحم به هم‌

3ـ پولیپ‌، و

4ـ دیواره داخل رحمی و یا دیگر ناهنجاریهای مادرزادی رحم‌.

پس می‌توان نتیجه گرفت که هیستروسکوپی یک وسیله مهم در بررسی ناباروری است‌.

بیشتر میخوای بدونی برو اینجا

http://taheripanah.com/Farsi/page.aspx?id=22

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها ببخشید اینو میگم لطفا ازم ناراحت نشین این نظر منه منم مثل شماها گفتم درد دل کنم

ساغر جون چرا وقتی خودت مشکل نداری باید اهدایی بگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی اسی شوهرت تخمک تورو بارور نمیکنه بعد مال غریبه میشه میدونم میخوان میکرو کنن اما اسپرمی که ضعیفه گیرم جنین تشکیل شه رشد میکنه؟ این دکترا خیلی پستن فقط فکر پولن خاک بر سرش تو که با دارو ضعیف چند تا تخمک داری هزینشم که تو میدی چه مرگی دارن برات این کارو نمیکنن

منم مثل تو راضی نمیشم اهدایی اگه اهداییه چرا اسی اهدا نگیریم؟؟؟؟؟؟؟ اما من دلم میخواد بچه از منو شوهرم باشه کلا بیخیال بچه بشم بهتره

ساغر جون تو خودت یه بار بادار شدی امیدت به خدا باشه

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2728
ساغر جون خیلی خیلی ناراحت شدم دوستم . عزیزم کاملا درکت می کنم. حس خیلی بدیه. بعضی وقت ها به پوچی رسیدنه.
الان که دارم تایپ می کنم اشک تو چشمامه . نگران نباش. ایشااله خدا بهترین ها رو برای شما و تک تک دوستان خوبم بخواد.
دوستم قوی باش و به ما روحیه بده. مگه قرار نیست شصت پای نی نی رو بکنی تو چشم دکترهای پول پرست.
به قول همسری با غصه خوردن و اشک ریختن هیچ چیز درست نشده و نمیشه. پس بیا تو این بارون زیبا شاد باشیم و دعا کنیم.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
ساغر جون عزیزم خیلی برات ناراحت شدم دکترا اصلامریض ها رو درک نمیکنن فقط فقط دنبال پول هستن شما که خداروشکر هرماه پری میشی وتخمک هم داری fsh ات هم که تو رنجه برا چی اینجور گفته . بیخیال باش عزیزم ایشالا خودت بطور طبیعی حامله میشی اگه خدا بخواد همه چیز درست میشه
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
ﺳﺎﻏﺮ ﺟﺎﻥ ﻗﻮﻱ ﺑﺎﺵ.ﺍﮔﻪ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺧﺪﺍ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﻳﻦ ﺩﻛﻲ ﻫﺎ ﭼﻲ ﻛﺎﺭﻥ؟؟؟؟؟ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺧﻮﺏ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﻧﺮﮊﻱ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﻫﺎ ﻳﻚ ﮔﻮﺵ ﺩﺭ ﻳﻚ ﮔﻮﺵ ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ.. ﺑﻪ ﺍﻣﻴﺪ ﺷﺼﺖ ﭘﺎﻱ ﻧﻲ ﻧﻲ ﻫﺎﻣﻮﻥ...
ساغر جون، درکت می کنم, حق داری ، حق داریم غصه بخوریم و افسرده بشیم. اما این چیزی رو عوض نمی کنه، باید خودمون به خودمون کمک کنیم ، قوی باشیم و صبور. عزیزم سیکل نچرال ای وی اف و مینی ای وی اف رو گفتی؟ برو رویان، اونا علمی تر برخورد می کنن. برو بگو با یه دکتر خارجی کانسالت کردم اینجوری گفته! شما نظرتون چیه؟ این تیر اخر دیگه، اگه واقعا همه می گن اهدایی. بشین یک کم فکر کن و تصمیمت رو بگیر. بشین قصه کسایی که اهدایی گرفتن رو بخون، احساس و نگرانیاشون رو و حسی که بعدش دارند، باید بخونی باید بدونی تا باونی درست تصمیم بگیری. خیلی بهت کمک می کنه توی تصمیمی که می خوای بگیری.
ساغر عزیزم خیل برات ناراحت شدم این جور حرفا برادکترا عادیه و یه جور مد شدنم هست که همشون فقط همینارو بلدن تحویل ماها بدن
من امروز سونو واژینال دادم تو سونو نوشته در سرویکس چند کیست نابوت بسیار ظریف دیده میشود ای چه کیستی؟ سرویکس همون رحمه؟ کیست نابوت یعنی چی؟
تو گوگل هم زدم ولی چیزی در موردش پیدا نکردم
http://payannameh11.blogfa.com/
خدا خودش کمکمون کنه. بتونیم روحیه مون رو خوب نگه داریم. و امیدمون رو از دست ندیم. شیرینی بچه دار شدن ساغر جون انقدر زیاده که حتی اگه نیمی از ژنومش از تو نباشه هیچ وقت از عشق و شیرینی که به زندگیت میده کم نمی کنه. البته باید اماده گیش رو ادم داشته باشه و با جون دل بخواد. راستش من لحظه شماری میکنم که یه دونور خوب پیدا کنم و بتونم حس کنم که می تونم مادر بشم. می تونم سلامتیمو به دست بیارم، روحی و جسمی.
Naboth cyst is in fact a kind of inflammatory reaction, which is not very serious and has little impact on your body. So don’t be too worry about it. But attention should be paid to the relationship between chronic cervicitis and cervical cancer. A few of chronic cervicitis have the inclination of canceration under the long-term stimulation of inflammation, which deserves much attention.Much more attention should be paid to annual health examination and take cervical smear examination to keep you away from cervical cancer and precancerous diseases.
In conclusion, don’t be too worry about naboth cyst, because it can be completely cured. The more important is to take regular gynaecological examination so as to exclude the possibility of cervical cancer and precancerous lesions.
سیب جون فعلا دنبالش هستم می خوام زنگ بزنم بپرسم. هانام نچرال سیکل رو بهت پیشنهاد نداد؟ جای دیگه هم رفتی؟ اونجا چه جوری نوبت میده؟ اگه من الان بخوام نوبت بگیرم کی بهم وقت میدن؟ شنیدم که کلینیک خیلی خوبیه؟ راضی هستی شما؟!
برای اهدایی توی اینترنت بزن تخمک اهدایی چک و اسپانیا، کلی اطلاعات می گیری و وب سایت رسمی کلینیکهاشون رو پیدا می کنی من فقط شنیدم هنوز دنبالش نرفتم ولی می خوام حتما کانسالتیشن تلفنی بگیرم.
2706