2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225614 بازدید | 28070 پست
سلام دوستای ناز خودم . امیدوارم همگی خوب باشید

مینا جون با ساغری موافقم برم دوباره آزمایش بدم که چی ؟ وقتی برای جواب آزمایش ما دارو و درمانی نیست این آزمایشها چه فایده ! منم مثل ساغری خوشحالم که هنوز بموقع پری میشم و هر ماه ترشح تخمک گذاری رو دارم و دکتر کاویان منش هم بهم گفت تخمدون سمت چپت مثل بنز داره کار میکنه همه اینا یجور امیده ولی با آزمایش و دکتر جز ناامیدی چیزی نصیبم نمیشه

غریبه جون منم از دلگرمی که کاویان منش بهم داد خوشحالم حتی اگه واقعیت نداشته باشه - از بالای صفحه برو یه صفحه عقب ( ناباروری، تجربیات درمانی، مشکلات روحی و روانی ناشی از ناباروری ) سمت چپ بالای صفحه بزن موضوع جدید که یه صفحه باز میشه دو قسمتی یکی موضوع و دیگری متن اولی که میخوای بزاری . بنظرم موضوع رو بزن تخمک اهدایی - هر کی میتونه کمک کنه بیاد تو و در قسمت متن هم شرایط خودت و خواستد رو بزن ایشالا که کمکی برات باشه اونجا بزن که اگه کسی رو سراغ دارن برات ایمیل بزنن -

سیب جون از صمیم قلب آرزو میکنم که علایم بارداری رو داشته باشی . بی بی چک خیلی دقیق نیست ولی اگه تا موعد پریود پری نشدی برو آزمایش خون بده - ایشالا که مامان بعدی تویی

غریبه جون اگه دنر شوهر هم داشته باشه مهم نیست فقط شرط سنی داره و اینکه خودش بچه داشته باشه

مه ناز جون مشکلاتی که با داروها برای تمام کسانی که میکرو میکنن احتمال داره بوجود بیاد برای دنر هم همونه - در ضمن کاملا میتونی از شیافها برای رفع عفونتت استفاده کنی
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
دوستان یه تاپیک جدید زدم برای کمک گرفتن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=322506&PageNumber=1&msg=ok

گفتم شما هم در جریان باشید.
نونی جون رفتی دکتر ،‌چی شد ؟؟؟؟

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غریبه جون ایشالا که یه عالمه کیس خوب برات پیدا بشه.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
2728
سارا جون ذخیره تخمدانت تو رنجه و مشکلی نداره . موفق باشید
مامی شکیب تو فامیل نمیشناسم. تازه می ترسم یک نفر بفهمه همه عالم و آدم بفهمند. از اون بدتر پس فردا ببینن بابای بچه دستش به دهنش می رسه بیان بچسبن بهت و بعد ...................
تو این زمونه نه به فامیل و نه به هیچ کس دیگه ای نمیشه اعتماد کرد.

به نظر منم اگه هفت پشت غریبه باشه خیلی بهتره چون آدما رو نمیشه شناخت
غریبه جون من به دوستام میسپرم اگه خبری شد بهت میگم
سلام بچه ها ساغر جون مرسی از تیکر قشنگت . غریبه جون امیدوارم موفق بشی کیس مورد نظرت رو پیدا کنی به نظر منهم این روش خوبیه و اگر آشنای مطمئنی نداری بازم غریبه بهتره که هیچکس جریان اهدای تخمکت رو ندونه . سیب جونم امیدوارم که مامان بعدی باشی منم ماهی که حامله شدم اولش سینه هام هیچ دردی نداشت بعد از یک هفته که آزمایشم مثبت شد سینه هام سفت شد . راستی من امروز رفتم آزمایش غربالگری دادم برام دعا کنید همه چی خوب باشه
یارب نظر تو برنگردد , برگشتن روزگار سهل است
غریبه جونم خودم جوابشو میدانستمگفت شک نکن اهدایی هیچ راهی نیست تازه من فکر میکردم شوشو سالم هست
ازمایشش نشون دادم گفتن 1٪اس اس سالم داره یعنی هر چی سنگ مال پای لنگ هست .
امروز تو بیمارستان 1 دختری بود اهدا کننده بود من فکر میکردم اهدا کننده ها خیلی عجیب غریب هستند بد نبود خوشگل بود غریبه جون میخوای پیش عرفانی هم برو چون مثل اینکه خودش برات پیدا میکنه
من پررو از رو نمیرم میخوام برم پیش کریمی بعد اگه نشد 1 سال دیگه برگردم برای اهدایی
بچه ها دلم گرفته ولی من میدانم اگه خدا بخواد میشه
نونی جون عزیزم درکت می کنم. حالا با ناراحتی و غصه کار درست نمیشه. من الان 2 ساله دارم با این موضوع می جنگم الهی شما نتیجه بگیری.
من می ترسم برام خیلی دیر بشه و رحمم که گفتن کوچیک شده ، جمع بشه و دیگه نتونم.
شاید خدا خواست و تو همین بازه تاریخی خودم باردار شدم.هههههههههههههههه (خیلی خوش خیالم)
همه دکترا خودشون یه واسطه رو معرفی می کنن و اون واسطه ها هستن که با شما در ارتباطن.

ساغر جون از تیکر قشنگت ممنون. سنمم درست دراوردی.
غریبه جون ناامید نباش. خدا کمکت میکنه. اگه از غریبه کمک بگیری بهتره که هیچکس جریان تخمک اهدایی رو نمی فهمه. فقط خودت و شوهرت میدونین
جایی که راه نیست خدا راه می گشاید
سلام خانوما... نوشته هاتونو که خوندم یه سوال برام پیش اومد مگه برای اهدای تخمک نباید اهدایی مطلقه یا بیوه باشه؟؟...
یک خانومه بین 20 تا 30 بچه دار و مطلقه یا بیوه که شرایط مالی خوبی هم نداره کم پیدا میشه.....

همین قضیه ایکه شوهر نباید داشته باشه شرایط رو سخت میکنه
می خواهم ...

تو را دوباره آرزو کنم ...!
خوشحالم که خوشت اومده حلما جون . سنتو از اطلاعات فردیت در آوردم تو هم الان روی عکس من کلیک کن مشخصاتمو میبینی

لیلی مهر جون زنای بیوه زیادی هستند که از پس مخارج خودشون و بر نمیان و واجد شرایط اینکار هستند فقط چون این مسئله هنوز تو فرهنگ ایران جا نیفتاده خیلی از خانواده ها بخاطر تعصباتشون حاضر به این کار نیستند . خیلی ها هم اصلا همچین موضوعاتی و تا حالا نشنیدن باید اطلاع رسانی بشه .

امیدوارم افراد مناسبی برای دوستامون پیدا بشه . غریبه جون تاپیکتو بالا نگه دار که همیشه تو صفحه اول باشه اینطوری بیشتر دیده میشه . سارا جون هم درست میگه تو قسمت عمومی عده بیشتری میبیننش .
سلام بچه ها من اوممممممممممممممممدم .
خوشبختانه عفونتم برطرف شده بود وسری جدید دارو ها رو گرفتم البته خودش میگفت داروها از وقتی رفتم مکه خیلی گرون شدن
وکمیاب میگفت اگه میدونستم یه مقداری میخریدم قبل رفتنم .میگفت چند تا از تهرون زنگ زدن ردشون کردم گفتم دارو نیست که بهتون بدم.خلاصه کلی نالید و250 پول گرفت.ههههههههههه
نونی جون تا وضع خراب تر نشده برو پیشش .مه ناز جون اره یه سر حتما برو پیشش میتونه کلی بهت شیاف وپادزهر بده تا عفونتت رفع بشه.البته داروهایی که به ما میده اکثرشون از چین میاد میگه اونا خیلی کمیاب شدن ....حالا دیگه راست ودروغش با خودشه .
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
2706