موضوع بحث

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| 1396/01/23 | 12:26 22767 بازدید
سلام ساغر جون امروز چقدر سحر خیز شدی؟؟؟!!!!!!!!!1
چه تیکر ها قشنگی ایشااله به زودی قسمت خودت بشه
1391/08/23
|
07:58
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام سیب
پریود خودمم این ماه عجیب غریب بود .
ولی علائمی که میگی به بارداری خیلی شباهت داره الان روز چندوم سیکلتی ؟

این ماه دارو استفاده نکردی ؟

1391/08/23
|
08:00
نه هیچ دارویی استفاده نکردم. فقط ویتامین و امگا 3
امروز هم 29 سیکلم هستم

1391/08/23
|
08:01
سلام غریبه جون ممنونم عزیزم ایشالا قسمت همه بچه های تاپیکون بشه .

من تو این هوای بارونی اونم این ساعت عمرا از جام بلند نمیشدم ولی چون میخوام برم دندون پزشکی الان در خدمتتون هستم ههههههههه

1391/08/23
|
08:01
سیب اگه به بارداری مشکوکی بهتره هر چه زودتر بری آز بتا بدی با وجود لک بینی اگه حامله باشی باید از شیاف استفاده کنی تا احتمال سقط و از بین ببره

1391/08/23
|
08:02
ولی اخه مگه یکی از علائم بارداری درد سینه نیست؟ من اصلا سینم درد نمیکنه. حتی سفت هم نیست

1391/08/23
|
08:02
همه که علائمشون مثل هم نیست شما کمر درد داری من سینه درد داشتم یکی میبینی هر دوتاشو داره یکی هیچکدومو نداره
تازه اگه باردار باشی هنوز اولاشه و از یه هفته دیگه علائم کم کم بروز میکنن
1391/08/23
|
08:07
ساغر ج.ن مرسی از جوابت عزیزم. وقتتو گرفتم. فقط یه سوال دیگه. من پریودهام معمولا 32 تا 34 روزست و تخمک گذاریم هم 18 19 سیکلمه. با این وج.د ممکنه اگه باردار هم باشم بیبی چک منفی نشون بده؟
1391/08/23
|
08:13
فکر کنم رفتی خانمی. به هر حال ممنونم از جوابت . فردا میرم ببینم اگه بشه یه از بدم.
1391/08/23
|
08:17
خواهش میکنم .

بله اگه اونطور باشه شما تازه یه هفته دیگه موعد پریودته نه ؟ بیبی چک واسه بعضیها حتی بعد از چند روز که از پری گذشت مثبت میشه اگه تا آخر هفته پریودنشدی و همچنان کمر درد داشتی و اون لکه های قهوه ایی حتی اگه بیبی هم دوباره منفی شد برو آز بتا بده ایشالا که مامان شدی

ما رو بی خبر نذار .
1391/08/23
|
08:19
باشه عزیزم. انشاالله خودتم همین ماه مامان شی.
1391/08/23
|
08:21
ساغر جون اگر بخوام یه تاپیک برای درخواست اهدایی ایجاد کنم، چه کار باید کنم.
اسم تاپیکم چی می شه؟؟؟؟
1391/08/23
|
08:25

آره غریبه جون اتفاقاٌ خواستم بگم تاپیک زدن هم فکر خوبیه. یه چیزی تحت عنوان کسانیکه تمایل به اهدای تخمک دارند بیان تو! عین تاپیک خودمون!
آگهی نمیدونم توی ایران حتماٌ زشته. ولی مثلاٌ جاهائیکه بیشتر خانومها هستن ورزشگاههای بانوان، یا بخصوص دانشجوها، یا مراکز پزشکی..... .یه کاغذ آدم بچسبونه؟؟؟؟؟ خلاصه خیلی کارها میشه کرد! کسانیکه اینکاره نیستن و دست واسطه ها هم نیفتاده، ادعاهاشون کمتر میشه و اذیتت نمیکنن.
ولی همین نی نی سایت و مامی سایت که همش خانوما مشتریش هستن بهترین جاست. سایتهای دیگری هم حتماٌ باید باشه اگه بگردی.
1391/08/23
|
09:22
مه ناز جون دونر باید فرزند داشته باشد، متاهل نباشه . بین 20 تا 30 ساله باشه.
1391/08/23
|
09:37

سلام دوستای ناز خودم . امیدوارم همگی خوب باشید

مینا جون با ساغری موافقم برم دوباره آزمایش بدم که چی ؟ وقتی برای جواب آزمایش ما دارو و درمانی نیست این آزمایشها چه فایده ! منم مثل ساغری خوشحالم که هنوز بموقع پری میشم و هر ماه ترشح تخمک گذاری رو دارم و دکتر کاویان منش هم بهم گفت تخمدون سمت چپت مثل بنز داره کار میکنه همه اینا یجور امیده ولی با آزمایش و دکتر جز ناامیدی چیزی نصیبم نمیشه

غریبه جون منم از دلگرمی که کاویان منش بهم داد خوشحالم حتی اگه واقعیت نداشته باشه - از بالای صفحه برو یه صفحه عقب ( ناباروری، تجربیات درمانی، مشکلات روحی و روانی ناشی از ناباروری ) سمت چپ بالای صفحه بزن موضوع جدید که یه صفحه باز میشه دو قسمتی یکی موضوع و دیگری متن اولی که میخوای بزاری . بنظرم موضوع رو بزن تخمک اهدایی - هر کی میتونه کمک کنه بیاد تو و در قسمت متن هم شرایط خودت و خواستد رو بزن ایشالا که کمکی برات باشه اونجا بزن که اگه کسی رو سراغ دارن برات ایمیل بزنن -

سیب جون از صمیم قلب آرزو میکنم که علایم بارداری رو داشته باشی . بی بی چک خیلی دقیق نیست ولی اگه تا موعد پریود پری نشدی برو آزمایش خون بده - ایشالا که مامان بعدی تویی

غریبه جون اگه دنر شوهر هم داشته باشه مهم نیست فقط شرط سنی داره و اینکه خودش بچه داشته باشه

مه ناز جون مشکلاتی که با داروها برای تمام کسانی که میکرو میکنن احتمال داره بوجود بیاد برای دنر هم همونه - در ضمن کاملا میتونی از شیافها برای رفع عفونتت استفاده کنی
1391/08/23
|
10:13
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
دوستان یه تاپیک جدید زدم برای کمک گرفتن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=322506&PageNumber=1&msg=ok

گفتم شما هم در جریان باشید.
نونی جون رفتی دکتر ،‌چی شد ؟؟؟؟
1391/08/23
|
11:00

غریبه جون ایشالا که یه عالمه کیس خوب برات پیدا بشه.
1391/08/23
|
11:26
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
غریبه تو فامیل که مطمئن باشه و طلاق گرفته باشه نمیشناسی ؟
1391/08/23
|
13:30
سارا جون ذخیره تخمدانت تو رنجه و مشکلی نداره . موفق باشید
1391/08/23
|
14:24
ارسال پاسخ و نظر شما