2737
2739
صبح دارم میام تهران میخوام از عوارضی تهران ماشین بگیرم توی منو مبدا ازادراه خلیج فارس رو داره ولی نمیشه مشخص کرد کجای ازادراه؟چجوری باید مشخص کنم ؟؟؟
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
من از تپسی استفاده میکنم قیمتاش بهتره اون بالا ببین نوشته انتخاب محدوده یه کادر سفید باز میشه تپش تایپ کم
توبه آن می ارزی که اسیر توشوم و به یمن نفست آنقدرزنده بمانم تاکه پیرتوشوم.... همسرم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو نقشه نوشته ازادراه تا شهید کاظمی رو نوشته ازادراه نمیدونم عوارضی رو از کجاش پیدا کنم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
سلام عزیزم. شما وقتی برسی اونجا و دیتای گوشیت روشن باشه به محض اینکه بری تو اسنپ لوکیشنت رو خودش با یک دایره ابی نشون میده و شما مبدا و مقصد رو روی نقشه تایید می کنید. بری داخلش مشخصه کاملا.
2740
همسرم تا عوارضی میارتمون اگر بتونم بگیرم که چه بهتر خب قیمتش متاسبتره اگر نشه یه دربست میگیرم دیگه
تو آنجا که نوشته کجا هستید میتونی دقیق بنویسی تا راننده بهتر پیدا کنه من میگم هم تپ سی استفاده کنیم هم اسنپ هوا هر دو را داشته باشیم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊