2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
دهنم سرویس شده قیافم بهم ریخته حتی نمی تونم برم آرایشگاه البته یه هفته ای هس به اجازه ی دکترم کمی راه می رم اونم تو خونه .......
من دو مورد سقط داشتم الان هفته ی 13 هستم و استراحت مطلق خیلی سخته خیلی الان دراز کشیده دارم تو نت چرخ می زنم :))
دلم می خواهد بگویم که مادر بودن یعنی لبخند زدن وقتی که غمگینی، قوی بودن وقتی که می ترسی، سرسخت بودن وقتی که شکسته ای. مادر بودن یعنی بودن و حضور داشتنی همیشگی، ابدی و پولادین.
2731
خدا صبرتون بده خیلی سخته واقعا می گذره این روزا هممم
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2738
منم مثل تو بودم سی دی های دکتر هولاکویی رو گرفتم گوش دادم و از همه مهم تر یادداشت برداشتم که خیلی بعدا به دردم خورد استراحتم بکن که نی نی به دنیا بیاد حسرتشو می خوری

موسیقی گوش کن هم ارامش میده هم برای نینیت خوبه زبان و دیدن فیلم و رفتن اینترنت و فراموش نکن اگر علاقه داری نقاشی بکش از این به عنوان یه فرصت استفاده کن منفی بهش نگاه نکن
man esterahat m0tlagh nistam,ama yechizi tu hamin mayehaam!khaste sh0dam az in hame sakhtio yeknavakhti:(((kash zudtar migzasht:(
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
الی جان سی دی های هلاکویی تصویریه؟
از کجا خریدی؟
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سلام به همه مامانای خوب.لطفا کمک کنید.من هفته 26 هستم آزمایش دفع پروتیین دادم 343 تا نشون داده.دکتر گفت دچار مسمومیت بارداری شدید.باید چیکار کنم.کسی اینطوری شده که بتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟ ممنون از همه
عاطفه جون و بقیه ی دوستایی که سرکلاژ کردین میشه بگین روزهای بعدش دقیقا چه مراقبتهایی داشتین و تا کی؟ البته مورد من کمی فرق داره چون خیلی دیر سرکلاژ کردم فک میکنم به هر حال باید استراحت داشته باشم....دکترم هم فعلا چیزی نگفته اما الان که مطلقه مطلقم...حتی غذا هم خوابیده میخورم....شما چی؟ مطلق شما چطوره؟