2733
2739
سلام امروز وارد هفته 41 شدم تست نوار قلب جنین و سونو گرفتم همه چیز خوب بوده فقط وزن جنین 3 کیلو و 700 بود که گفتند اگر طول بکشه کار به سزارین میرسه ولی من میخوام تا جایی که میتونم طبیعی زایمان کنم بنابراین روش القای درد به نظرم بتونه کاری برام کنه ....

زیر بار کدومش برم بهتره؟؟

کمکم کنید ممنونتون هستم....
من طبیعی زایمان کردم نینی ٣٣٠٠ بود ولی مردم و زنده شدم. بچه تون بزرگه برات خیلی سخت میشه. خواهشا سزارین کنید و به حرف دکترها گوش کنید ارزشش رو نداره نی نیتون انقدر فشار رو تحمل کنه کمی خطرناکه
سیاست کثیف ترین میکروب دنیاست. از آن دوری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم آمریکا به زور نگه داشتنش سزارین نکردن تا به زور طبیعی دنیا اومد هفته ٤١ بود و نمیخوام بگم که چه اتفاقی افتاد براش. هرچی دکترتون میگه لطفا گوش کنید
سیاست کثیف ترین میکروب دنیاست. از آن دوری کنید.
2728
2738
عزیزم قرار نیست که برا همه اونطور بشه.بچه من 3 و700 بود طبیعی شدم با القای درد خیلی هم راضی بودم.یه ماهه زایمان کردم.راضی راضیم.نمیخواد عوارض سزارینو متحمل بشی.
قبول انواع سفارشات نمدی اینستاگرام namadestantabassom وبلاگnamadstan.blogfa.com
دوست عزیز منم تا هفته ی 41 صبر کردم و نی نیم شد 4.200 کیلو....القای درد هم شدم از صبح بیمارستان بودم تا 6 عصر ولی با القای درد و آمپول فشار هم هیچ اتفاقی نیفتاد و بعد.........سزارین....ولی خوشحالم که سزارین شدم چون عوارض زایمان طبیعی با وزن نی نی بالا خیلی زیاده.....
دکتر فتح سامی 15 بهمن
2706