موضوع بحث

راهنمای خرید بخارشوی - بخارشور - بخارشو

19986 بازدید | 5 پست
با سلام خدمت خانم های محترم
اگر قصد خرید بخارشوی یا بخارشور دارید حتما سایت ما را ملاحضه فرمایید....
ما بهترین بخارشوی را برای شما تدارک دیده ایم...

بخارشوی های کارشر آلمان KARCHER

دستگاه های بخارشوی کمپانی آلمانی و معظم کارشر در مدل های متنوعی طراحی شده اند که 3 مدل آن برای مصارف خانگی وخصوصی مدل دیگر برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی طراحی شده اند.این دستگاه ها با مدل های مشابه خود در بازار ایران از نظر کیفیت کار، طراحی وضمانت کیفیت تفاوت های زیادی دارند و تمامی مدل های آن به نازل های مخصوص شستشو برای اهداف مختلف مجهز می باشند.فشار کاری در دستگاه های بخارشوی کارشر ، فشار کاری عملیاتی می باشد ودر واقع هیچ گونه کاربران دستگاه هیچ گونه افت فشاری نسبت به فشاری که در کاتالوگ دستگاه مندرج شده است احساس نمی کنند. جنس مخازن تماما دو جداره و هیتردستگاه ها نسوز می باشد این بدان معنی است که دراین دستگاه المنت داخل هیتر نمی باشد و در صورت نبود آب در مخزن از سوختن هیتر جلوگیری به عمل می آید.نازل های مخصوص (نازل شستشوی کف ، دیوار ، فرش ، موکت ، مبل ، شیشه ، شیرآلات و گوشه ها و...) به همراه پد های حوله ای ، 2 لوله نیم متری به منظور کار در ارتفاع و 3 قرص ضد رسوب آب (این قرص ها با توجه به آب مصرفی در ایران نیاز شما را به استفاده از آب مقطر که در دستگاه های مشابه دیگر ضروری می باشد را رفع می کند) به همراه دستگاه ها عرضه می شود.

http://www.pishtazco.net/index.php?option=com_content&view=article&id=108&Itemid=69

www.bokharshour.parsfa.com
1390/11/08
|
01:57
بخارشوی های کارشر یا کرشر موجود در چهار مدل SC1122, SC1202, SC1402 و SV1802 ارائه می گردند که دارای قابلیت های کاری بسیار بالایی نسبت به سایر بخارشوهای موجود در بازار می باشند. این بخارشو ها اصل آلمان بوده و با گارانتی 6 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت بخارشوها لطفا با شماره های 66572450 الی 52 تماس حاصل فرمایید.
با سلام می توانید کاتالوگ دستگاه های بخارشوی کارشر را از این آدرس دانلود بفرمایید: http://pishtazco.net/index.php?option=com_content&view=article&id=108&Itemid=69 برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 66572450 الی 57 تماس بگیرید.
با سلام می توانید کاتالوگ دستگاه های بخارشوی کارشر را از این آدرس دانلود بفرمایید: http://pishtazco.net/index.php?option=com_content&view=article&id=108&Itemid=69 برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 66572450 الی 57 تماس بگیرید.
راهنمای انتخاب و خرید بخارشور
همانگونه که مستحضرید امروزه دستگاه های بخارشو و یا همان Steam Cleaner جای خود را در میان لوازم و اثاثیه منازل باز کرده و روز به روز با استقبال بیشتری روبرو می گردد؛ از آنجا که این دستگاه ها در تمیز کنندگی و ضدعفونی کردن از مواد شوینده شیمیایی آلاینده طبیعت استفاده نمی کند و صرفا متکی به دما و فشار بخار آب میباشند یک دستگاه دوستدار محیط زیست محسوب گردیده و تمایل به استفاده از این لوازم را بیشتر می-نماید. با در نظر گرفتن استقبالی که از این دستگاه ها در بازار ایران به عمل آمده، برند ها و مارک های مختلفی وارد بازار شده و شاید انتخاب یک دستگاه متناسب را اندکی مشکل کرده است. خرید بخارشوی هم به مانند اکثر خریدها یک تصمیم گیری چند معیاره بوده و هنگام خرید باید چندین معیار را باهم درنظر گرفته و یک تصمیم متناسب اتخاذ نمود تا درقبال هزینه ای که برای خرید دستگاه متقبل می گردیم کیفیت کاری مطلوب و رضایت خاطر مناسبی را کسب کنیم. از مهمترین معیارهای انتخاب یک دستگاه بخارشو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. فشار عملیاتی بخار: برخی از افراد تصور می کنند هر چه توان یک دستگاه بیشتر باشد تمیزکنندگی آن بهتر خواهد بود. اما قدرت تمیزکنندگی یک بخارشو با توجه به سه عامل تعریف می شود ، اول دمای بالای بخار آب ، دوم میزان فشار بخار که با واحد BAR سنجیده می شود و سوم میزان بخاردهی دستگاه. به طور طبیعی هر قدر فشار عملیاتی یک دستگاه بیشتر باشد قدرت تمیزکنندگی آن بیشتر خواهد بود. برای دستگاه های خانگی اگر فشار دستگاه بطور واقعی اعلام گردد، فشار عملیاتی 3 تا 3.5 BAR فشار مناسبی خواهد بودو کاملاً جوابگوی نیازهای خانگی خواهد بود. اما متاسفانه بسیاری از دستگاه های موجود در بازار ایران که اغلب آنها محصولات درجه دوم یا سوم ساخت چین می‌باشند، فشار دستگاه را به طور غیرواقعی بالاتر از آنچه هست اعلام می نمایند.2. دمای بخار: دمای بخار آب در دستگاه های بخارشو تاثیر بسزایی در قدرت تمیزکنندگی آنها دارد. دمای بخار اغلب دستگاه های بخارشو، بیشتر از 100 درجه سانتی گراد است . هر چه دمای بخارشو بیشتر باشد قدرت تمیزکنندگی و ضدعفونی نمودن محیط برای آن افزایش می یابد. دمای برخی از دستگاه های بخارشو آن قدر پایین است که موجب می‌شود بخش زیادی از بخار دستگاه قبل از خروج از نازل های دستگاه به آّب تبدیل شود که این امر باعث می شود کیفیت نظافت به شدت کاهش یابد. لذا حتما توجه داشته باشید بخارشویی خریداری نمایید که حین کار فقط بخار از نازل های های آن خارج شود.3. ایمنی: دمای بالای بخار می تواند جراحت های سوختگی های شدیدی را به دنبال داشته باشد ، لذا ایمنی در دستگاه‌های بخارشو از سایر دستگاه های لوازم خانگی از اهمیت بیشتری برخوردار است. داشتن مخزن ضد انفجار و سوپاپ قفل کننده خودکار درب مخزن و قفل کودک این دستگاه را برای شما و خانواده محترمان ایمن خواهد نمود. در صورتی که دارای فرزندی کوچک هستید از خرید بخارشوهای که قفل کودک ندارند، خودداری نمایید.


4. قرص رسوب گیر: با توجه به اینکه آبهای شهرهای مختلف کشور ما دارای مقادیر زیادی رسوب هستند، دستگاهی را خریداری نمایید که قرص رسوب گیر مخصوص به خود را نیز به همراه داشته باشد. در غیر اینصورت پس از مدتی که مخزن و مجاری دستگاه دچار رسوب گرفتگی شوند ، دیگر دستگاه کارایی لازم را نخواهد داشت.


5. خدمات پس از فروش: ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر یکی از مهمترین عواملی است که حین خرید باید در نظر گرفته شود. چراکه ممکن است نبود یک واشر ساده ی مختص دستگاه، موجب شود دستگاه بلااستفاده باقی بماند. لذا حتما توجه داشته باشید شرکت شناخته شده دستگاه را گارانتی کرده باشد. در ضمن هرگز به گارانتیهای فروشگاهی و یا گارانتی های بر مبنای فاکتور اعتماد نکنید.6. طراحی و راحتی استفاده: طراحی ظاهری دستگاه های بخارشو در چند گروه کلی قرار می گیرد، گروه اول گروهی که ظاهری شبیه به کتری دارند. گروه دوم دستگاه هایی که شبیه یک تی بزرگ می باشند و قسمت اصلی دستگاه نیز روی بدنه تی قرار گرفته است. گروه سوم نیز دستگاه هایی هستند که طراحی آنها مشابه جاروبرقی ها می باشد. یعنی حین کار قسمت اصلی دستگاه روی زمین قرار می گیرد و می توان از نازل های دستی و نازل های شبیه به تی برای نظافت سطوح مختلف استفاده نمود. در بین این سه گروه معمولاً، گروه سوم مناسب تر است چراکه در دو گروه اول و دوم نیاز است حین کار کل دستگاه جابجا شود که این امر باعث خستگی اپراتور می شودو همچنین این دستگاه ها آیتمهای فنی بسیار پایینی دارند(فشار ، دما و میزان بخاردهی) و علاوه بر آن کارایی این دستگاه ها بسیار محدودتر است. اما این مشکلات در گروه سوم به طور کامل رفع می شود و برای تمامی سطوح نیز با کمک نازل های مختلف دستگاه قابل استفاده است.7. نحوه شستشو و جمع آوری نم حاصله: طبیعتاً از بین بردن آلودگی سطح در دستگاه های بخارشو با کمک دمای بالا و فشار بخار انجام می گردد. اما نحوه جمع آوری آلودگی و نم روی زمین در این دستگاه ها به دو صورت انجام می شود.در برخی از دستگاه ها با کمک پد حوله ای انجام می شود و در برخی دیگر از دستگاه ها با کمک مکنده انجام میشود. در صورتی که فرش ، موکت و مبل در اولویت کاری شما حین نظافت منزل قرار دارد و تمایلی به خرید دستگاه فرش شوی یا مبل شوی ندارید ، خرید بخارشوی مکنده دار حداقل کاری است که می بایست انجام پذیرد.


8. قیمت: هر چند قیمت دستگاه، عامل مهمی در تصمیم گیری اغلب خانواده می باشد. اما باید توجه داشتن در بسیاری موارد ارزان بودن دستگاه های بخارشو به دلیل آن است که محصولات درجه چندم و بی کیفیت (که قدرت تمیز کنندگی و کیفیت ساخت آنها به مراتب پایین است )به عنوان دستگاهی مناسب عرضه می گردد. در اغلب موارد دستگاه های با قیمتهای زیر 200 هزار تومان از این گونه محصولات می باشند.


9. حجم مخزن آب: مخزن آب نیز مدت زمان استفاده از دستگاه را مشخص می سازد . برای اغلب خانه ها داشتن دستگاهی با مخزن 1 تا 1.5 لیتر کافی خواهد بود. طبیعتاً مخزن بزرگتر مدت زمانی را که پیوسته می توان به طور از دستگاه استفاده کرد، افزایش خواهد داد. البته برخی از دستگاه ها دارای یک مخزن واسط هستند بدین معنا که حین کار نیز می‌توانید آب لازم را به مخزن واسط اضافه نمایید تا به طور خودکار و به تدریج آب به مخزن اصلی انتقال یابد. به این گروه از دستگاه های بخارشو اصصلاحاً بدون توقف گویند.


10. توان دستگاه: هر چه توان دستگاه بالاتر باشد، آّب درون مخزن زودتر به بخار تبدیل می شود. و توان دستگاه در قدرت تمیزکنندگی دستگاه تاثیری ندارد. لذا در خرید دستگاه های بخارشو ، توجه به توان دستگاه چندان اهمیت ندارد.


11. برند دستگاه: به جرات می توان گفت برند می تواند بسیاری از فاکتور های فوق را در بر گیرد . بدین معنا که در صورتی که بتوانید برند مناسب در دستگاه های بخارشوی را شناسایی نمایید، می توانید یک خرید مناسب را انجام دهید. چراکه معمولا برندهای شناخته شده و معتبر که در بازارهای اروپایی و جهانی حضور دارند محصولات با کیفیت ساخت و کیفات کار بهتری تولید می کنند. باید توجه داشت برندی که به طور تخصصی به تولید دستگاه می پردازد، قطعا برند معتبرتری خواهد بود. متاسفانه اغلب برندهای موجود در بازار تنها یک لیبل ساده است بدین شکل که صاحب برند با یکی از تولید کنندگان درجه پایین این دستگاه ها وارد مذاکره می شود و چند مدل از آن دستگاه های آن کارخانه را با برچسب آن برند عرضه می نماید. به همین دلیل است که در بسیاری از موارد یک طراحی از دستگاه با برندهای مختلف در بازار یافت می شود. برند Kenwood از جمله برندهایی این تیپ می باشد. اما برخی از محصولات ساخت کارخانه مستقل چینی یا تایوانی است که با برند خودشان آن ها را عرضه می کنند . برندهایی مانند Delongi، Fisher و H2OMop از این نوع برندها می باشند (البته طراحی محصولات برند Delongi ایتالیایی بوده ولی تولید آن بطور کامل در چین انجام میگیرد). برخی از دستگاه ها نیز ساخت کارخانه های جنوب شرقی آسیا می باشند که تحت لیسانس کمپانی های اروپایی تولید را انجام می دهند. برندی مانند BEEM در حال حاضر بدین صورت تولید می شود. اما گروه دیگر محصولاتی هستند که ساخت کمپانی های معتبر اروپایی هستند و تمامی محصولات تحت نظارت مستقیم کمپانی مادر به تولید می رسد. برندهایی مانند KARCHER ، Dirt Devil و KLeenjet از این گروه به شمار می روند.مشخصاً محصولاتی که به طور اوریجینال ساخت کمپانی های اروپایی هستند ، از لحاظ کیفیت ساخت و کیفیت کار اختلاف فاحشی با دیگر برندها دارند. در درجه دوم نیز می توانید به دستگاه های تحت لیسانس رجوع کنید و گروه های دیگر تا حد زیادی غیر قابل اعتماد خواهند بود.


http://www.bokharshour.parsfa.com
http://pishtazco.net/index.php?option=com_content&view=article&id=108&Itemid=69

ارسال نظر شما