2752
2734

کاش پربازدید میشد نظرات اکثریتو میدونستیم،

خودمو که بگم مهربونی آدما ، صبور بودنشون برخورد محترمانه شون ، همدلیشون ، مستقل بودنشون ،کلا زیباییهای دورنیشون برام جذابه

شمام بگید چیه آدما براتون جذابه

زندگی زیباست ای زیباپسند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

باور میکنی احدی رو توجه نکردم تا الان که دوست دارم ندارم جذاب هست نی 

ادم وابسته ای نیستم اصلا 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

چشماشون باورت نمیشه ولی شدت رذالت از چشمای آدما پیداست

هیچکس این حرف منو باور نداره ولی چشم دریچه ی روحه

بعد از اون شخصیتشون

(((قبل از اینکه پستی که مدنظرت هست رو تایپ کنی به این فکر کن که اینم حق الناسه ممکنه از نظر تو شوخی چند لحظه ای باشه ولی ممکنه دل یک نفرو بشکنه یا مسیر زندگیشو عوض کنه))) بختیاریم روانشناسی رو به سبک خودم  تدریس میکنم اما هیچ ادعایی روش ندارم من فقط نظرم رو به عنوان یک دوست بهت میگم. خارج از ایران بزرگ شدم  و روی هم ۱۰ ساله که ایرانم و مثل همه از مسلمانی فقط اذان داخل گوش رو داشتم  اما از یک سن به بعد درباره ی اسلام واقعی و شناخت خدا مطالعه کردم و مسلمان شدم  لینک کتاب ها  🧡حسین (ع)🧡نزدیکترین رفیق منه و یکی از دلایلم برای اسلام درسته منم مثل تو از شرایط ناراضیم و از اجبارهای مسلمان نماها بیزار حتی از آزادی شماهم دفاع میکنم چون من اسلام واقعی رو شناختم و قسم میخورم شبیه چیزی نیست که چندین ساله توسط کسایی به شما درس داده شده که اسلام رو به نفع خودشون تغییر دادن🩶🩶

معیار منم معیار شماست..

دیشب شاهد بحث بین دو نفر بودم و یکیشون گفت: تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکوییت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه..خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه،فداکاری هایی که می‌کنی مرز داره..اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو آزار میدی هم بقیه رو.. خودت رو فراموش نکن تو در نهایت خودت رو داری:)🍃💚

اول ظاهرش بعدم اخلاق و رفتار

مخصوصا رفتارها و اخلاق‌های خاصش

شده ظاهرش معمولی بوده ولی جذب رفتار و اخلاقش شدم

حالا ظاهرش قشنگ باشه اخلاقش مزخرف دیگه واسم جذابیت قبل رو نداره 

خاکی بودم از کسی ک خودشو بگیره متنفرم حتی اگه جانشین خدا روی زمین باشه 

آره اینو منم یادم رفت بگم خاکی بودن خیلی با نظرم جذابه مخصوصا اگه طرف موقعیتی هم داشته باشه

زندگی زیباست ای زیباپسند
2706