2737
2734
عنوان

سایت برای مدت زمان کوتاهی از دسترس خارج می شود

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 124 پست
موناجون اگه امکانش هست یه پیشنهادم من بدم که خیلیا میخوانش یه امکانی توسایت گذاشته بشه که هرکس خواست بدونه کاربریش رو پاک کنه مثلا تاپیک هاشو که تعطیل کرده کلا بتونه پاک کنه از قسمت تبادل نظرهای ایجاد شده یا مثلا یه گزینه مثل دلت اکانت که بتونه وقتی پاک کرد تو بقیه تاپیک هاکه پست داره اسمش کاربری پاک شده بیفته و مراحل ثبت نامم یکم کوتاه تر بشه مثل بقیه شبکه های اجتماعی باتشکرفراوان بابت زحماتتون
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
میشه لطفا چت خصوصی رو به امکانات سایت برگردونید؟ ممکنه بخواهیم آنلاین و سریع با کسی صحبت کنیم. ولی در معرض دید عموم نباشه صحبتهامون.درسته پیام خصوصی هست، اما سرعت پیام خصوصی به هیچ وجه با چت آنلاین قابل قیاس نیست. دیگه اینکه امکانی شبیه کلوبهای خصوصی به وجود بیاد.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من صفحات قبل رو فرصت نکردم بخونم شاید تقاضای من مطرح شده باشه.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
ممنون امیدوارم بهتر و بهتر شه
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
خانم تهرانى میشه خواهش کنم به تاپیک من بیایید http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1628051&postID=61765712
قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.
2740
2706