2733
2739
دوستان عزیز و همیشه همراه سلام مدتی بود که تصمیم داشتیم ، نی نی سایت، این جامعه کوچک بانوان را بازسازی کنیم. و آن را به شکلی که شایسته شما است، معرفی کنیم. زمان آن رسیده است تا از نی نی سایت جدید رونمایی کنیم با توجه به انتقادات و پیشنهادات شما کاربران عزیز و همچنین کاستی هایی که سایت فعلی داشت تلاش کردیم تا جامع ترین و بهترین شبکه اجتماعی را برای کاربران محترم طراحی کنیم در نسخه جدید نی نی سایت، سعی کردیم فضای تبادل نظر به گونه ای باشد تا پاسخگوی سطح نیاز کاربران باشد. پروفایل جدید کاربری و صفحات فروم کاملا متفاوت با قبل و طبق استاندارد یک شبکه اجتماعی خوب در نظر گرفته شده است. در نسخه جدید امکانات و فضاهای بیشتری را جهت استفاده کاربران عزیز در نظر گرفتیم . قسمتهایی جدید و کاربردی برای کسب مهارتهای خوب در زمینه های روانشناسی، اقتصادی، فرهنگی ، هنر و خلاقیت ، آشنایی با بهترین کتابها ، فیلم ، موسیقی مناسب برای کودکان ، به زودی در اختیار علاقه مندان نی نی سایت قرار میگیرد. بنابراین این احتمال وجود دارد بزودی سایت به مدت کوتاهی شاید 2 تا 3 روز از دسترس خارج شود و این به خاطر کانورت و انتقال داده ها به سایت جدید است بنابراین مشکلی وجود نداره. به زودی برمی گردیم . به سایت سر بزنید هر تغییری ممکن است با انتقادهای خوب یا بد همراه باشد اما ما امیدواریم نی نی سایت جدید مورد توجه بیشتر دوستان قرار بگیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منتظر اتفاقا و تغییرات خوب هستیم
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
2731
ممنون و موفق باشید
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2738
شکلات راست میگه تعداد کاربران انلاین گزینه خوبی بود کاش برگرده
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2706