2733
2734
من یه دختر شش ساله داره وتقریبا تصمیم گرفتم به تک فرزندی میشه شماهم دلایلتونو بگید
رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
سه شبه نخوابیدم الانم بزور و با بدبختی سرکار اومدم سرماخورده
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها چ گناهی کردند.مگه شما چقدر عمر میکنید که بچه بعدشما و تک و تنها بمونه.نه خواهری نه برادری.خوب برید رو آرامش اعصابتون کار کنید.بخاطر راحتی خودتون اون طفل معصوما رو از وجود خواهر و برادر محروم میکنید😠لااله الاالله
رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
رز قرمز خب هرکسی شرایط زندگی و روحیه ی خودشو بهتر میشناسه عزیزم
از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
2738
یا بچه نیارید یا اگه میارید درست وحسابی بیارید.بچه تا بیاد بزرگ بشه همدم و هم بازی و هم فکر میخاد.تک فرزندی دیگه چه صیغه ایه
رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
این دکتر هلاکویی هیت من زیادم خوشم نمیاد ازش ولی میگفت اگر حتی پدر و مادر فکر میکنن قراره از هم جداشن هم باید حتما اول به فکری برای حل معضل تک فرزندی بچه شون بکنن بعد برن پی کارشون
رز قرمز من شاغلم ونمی تونم نرم سرکار خودم 34 سالمه ارتروز شدید گردن وپا دارم دیگه حوصله منت کشیدن دیگران بخاطر نگهداری بچمو دارم احساس میکنم وقتی دومی بیاد نمیتونم براش وقت بزارم خب ظلم میشه بهش
رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
مامان محمدامین سختیش تا یه مدته واسه شما.ولی واسه اون بچه که تنها بمونه چی؟؟یه عمره.
هستی مسیحا منم دقیقا مثل شمام
هستی نمیتونی پرستار بگیری؟؟یکی از اقواممون معلمه و بچه سومش تو راهه.پرستار گرفته میاد پرستاره تو خونشون
2706