2733
2734
عنوان

ریفلاکس کودکان

56 بازدید | 14 پست

سلام 

پسرم یسالشه از دوماهگی داروی اس آمپرازول مصرف میکنه برای ریفلاکس معدش 

هنوز خوب نشده و ریفلاکس داره

شیر خودمم میخوره

مادری تجربه داره که بچش اینجوری بوده و خوب شده؟ 

در چ حده‌خوب نشدنش؟؟یعنی پنیره میکنه ؟

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در چ حده‌خوب نشدنش؟؟یعنی پنیره میکنه ؟

نه خداروشکر بالا نمیاره 

خیلی کم پیش میاد بالا بیاره ولی همش میاد تو حلقش تو دهنش من چیزی ندیدم 

گاهی اونم خیلی کم اندازه یه عدس پنیرک میاد اما خب هی ریفلاکس میشه مثل خود ماها اذیت میشه معلومه سر معدش میسوزه 

2731
پسرن منم همین مشکلو داشت سه دوره یه ماه بهش دارو امپروزل دادم وقتی راه افتاد درست شد البته هنوزم معد ...

من برام مهم نیست دارو بدم مهم اینه بدونم واقعا خوب میشه با اینهمه دارو یا نه اخرشم بزرگ بشه میشه عین خودم همش معدش اذیت باشه

دکترش میگه فعلا باید بخوره 

بعدم به شیر خودم احساس میکنم حساس‌تر هست

نه خداروشکر بالا نمیاره  خیلی کم پیش میاد بالا بیاره ولی همش میاد تو حلقش تو دهنش من چیزی ندید ...

ددروز چقد اس امث‌رازول شما میذین؟نصفه بسته یایه بسته ؟

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️
من برام مهم نیست دارو بدم مهم اینه بدونم واقعا خوب میشه با اینهمه دارو یا نه اخرشم بزرگ بشه میشه عین ...

دقیقا دختره منم همینه غذا میخپره خوبه شیر خودمو‌میخوره پنیره میکنه تا زه ۶ماهشه از دوماهگی داره اس امپرازول میخوره

نه خداروشکر بالا نمیاره  خیلی کم پیش میاد بالا بیاره ولی همش میاد تو حلقش تو دهنش من چیزی ندید ...

من ب برنج و پروتیین گاوی هم حساسه و زردالو و سیب زمینی 

2740
دقیقا دختره منم همینه غذا میخپره خوبه شیر خودمو‌میخوره پنیره میکنه تا زه ۶ماهشه از دوماهگی داره اس ا ...

اخی عزیزم 

امیدوارم خوب بشن واقعا 

من نگرانشم که تو بزرگسالی هم اذیتش کنه این موضوع 

شما چقدر در روز بهش اس آمپرازول میدین؟ 

من برام مهم نیست دارو بدم مهم اینه بدونم واقعا خوب میشه با اینهمه دارو یا نه اخرشم بزرگ بشه میشه عین ...

نه ریطی به شیر شما نداره پسر من شیر خشک می‌خورد بازم اذیت بود من خودم از نظر معده خداروشکر خوبم ولی پسرم از باباش به ارث برده حساس بودن معدش خوب میشه انشالله ولی معدشون نسبت به بقیه حساس تره شوهر من وقتی عصبی میشه معدش داغون تره

اخی عزیزم  امیدوارم خوب بشن واقعا  من نگرانشم که تو بزرگسالی هم اذیتش کنه این موضوع  ...

من فقط نصفه ساشه صبح 

همون پس ارثی هست  هم من هم مادرم معده هامون اینجوریه

منم‌خودم‌معدم‌خرابه 

2706