2726
عنوان

قرص مخمر آب جو!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 77791 بازدید | 24 پست
سلام دوستان عزیز؛ 1- قرص مخمر آبجو هلث اید Health Aid Brewers Yeast مشخصات: - منبع غنی و طبیعی از ویتامین های گروه B - حاوی اسیدهای آمینه ضروری شامل تریپتوفان - سهولت مصرف (به شکل قرص) - حاوی مواد معدنی ضروری به ویژه کروم و سلنیوم - برای گیاه خواران مناسب است. - برای بیماران مبتلا به سلیاک، عدم تحمل به لاکتوز، دیابت و پرفشاری خون مناسب است. - کاهش سطح کلسترول خون - فاقد هرگونه رنگ مصنوعی، طعم دهنده و نگهدارنده - بهبود عملکرد سیستم گوارشی - بهبود کیفیت پوست و تقویت مو و ناخن - کمک به رفع مشکلات خواب - تنظیم اشتها و قند خون و کنترل وزن - تعداد در بسته: 240 عدد قرص موارد استفاده: مغذی و ویتامینه و موثر بر سلامت عمومی بدن نحوه مصرف: بزرگسالان و کودکان بالای 6 سال روزانه 6 تا 8 قرص مصرف کنند. احتیاط: افرادی که داروهای ضد افسردگی مصرف می کنند، منع مصرف دارد. افراد مبتلا به نقرس از مصرف این مکمل خودداری کنند. لینک محصول: http://www.daroopost.com/shop/category-list/product/view/57/824.html 2- قرص مخمر آبجو تاپ لور ویتارمونیل Vitarmonyl Top Levure مشخصات: - حاوی ویتامین های گروه B و کروم - در درمان التهابات روده بزرگ، یبوست و ضعف سیستم ایمنی بدن کمک می کند. - کمک به درمان مشکلات پوستی مانند چربی ناهنجار پوست، جوش های صورت، کورک، خشکی پوست، ضعف و سستی ضمائم پوستی مثل مو و ناخن - مصرف این محصول در طول نقاهت بیماری ها و خستگی های جسمی و ذهنی و پس از مصرف آنتی بیوتیک های قوی نیز توصیه گردیده و مفید واقع می شود. موارد استفاده: - به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند. - بهبود آکنه و مشکلات ضمائم پوست مانند مو و ناخن - تسریع در روند بهبود اسهال نحوه مصرف: روزی یک عدد همراه با آب فراوان به مدت 2 تا 3 ماه، 1 یا 2 بار در سال میل گردد. احتیاط: در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید. لینک محصول: http://www.daroopost.com/shop/category-list/supplements/%D9%85%D8%AE%D9%85%D8%B1-%D8%A2%D8%A8%D8%AC%D9%88-%DA%86%D8%A7%D9%82-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%88%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%84.html

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728