2733
2734
عنوان

بارداری

126 بازدید | 10 پست

بچه ها هماتوم سه دهم سی سی خطرناکه فکر کنم 20 درصد را هم گرفته خیلی نگرانم دکتر برام شیاف و آمپول نوشته ک من دیگه آمپولاشو نرفتم بزنم چون خونمون خیلی پله داره نمیتونم روزی دوبار برم و بیام ولی شیافو میزارم هرشب

گلم اینهمه هستن میان خونه تزریقات 

مگه میشه نزنی وقتی دکترت تجویز کرده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خطرناک نیس به شرطی که هر چی داده و گفته انجام بدی 

پله هارو آروم آروم برو پایین برو بزن حتما لازم بوده نوشته

منم داشتم رفع شد خداروشکر

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731

من داشتم نگران نباش دراز بکش زیر پات بالش بذار

نشاسته تو اب سرد حل کن بخور 

و همون شیافا

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم،مرد کوچولوی مامان🫀قربون دست و پای کوچولوت بشم ، خداروصد هزار مرتبه شکر که سهم زندگیمون شدی 😍، و اما تو ، تو دلی مامان ... هرچند غافلگیر شدیم اما ، الهی که سالم دنیا بیای و پر از نور و امید و شادی باشی 😍🧿ملکه بانوی سابقم 
هر روز بخورم چقدر نشاسته بریزم

یه قاشق چایخوری تو لیوان آب سرد

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم،مرد کوچولوی مامان🫀قربون دست و پای کوچولوت بشم ، خداروصد هزار مرتبه شکر که سهم زندگیمون شدی 😍، و اما تو ، تو دلی مامان ... هرچند غافلگیر شدیم اما ، الهی که سالم دنیا بیای و پر از نور و امید و شادی باشی 😍🧿ملکه بانوی سابقم