2752
2734

سلام.به نظرتون حرفم غیر منطقیه که ازهمسرم که ۹ سال اعتیاد داشته و الان ترک کرده،بخوام که حضانت بچه ها و حق طلاق رو(( فقط در صورت اعتیاد دوباره به من بده؟؟؟؟؟؟))

دو هفته هست که دارم باهاش کلنجار میرم،تحت هیچ شرایطی حاضر نیس بده.میگه دیگه سراغ مواد نمیرم ولی حق و طلاق و حضانتم نمیدم چون حرفت غیر عقلانی و غیر منطقیه😏😏😏

‏مهم ترین چیزی که باید تو زندگیمون یاد بگیریم:بیخیال شدنه🤷‍♀️

گرفتن این حق ها عالیه   اگه میتونی اعتیلدشو ثابت کنی و چن. تا مدرک جور کنی ازش که  دیگه نیاز به منت اونو کشیدن نیست

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عجب بگو خب تو به خودت اطمینان نداری من چجور مطمئن شم

دقیقا همین حرف رو زدم بهش.

نمیفهمه اصن.

اینقد کلنجار رفتم که فقط راضی شده حق طلاق رو بده.میگه میخوای بخوا نمیخوای نخوا.

2731
گرفتن این حق ها عالیه   اگه میتونی اعتیلدشو ثابت کنی و چن. تا مدرک جور کنی ازش که  دیگه نی ...

الان نزدیک یکساله ترک کرده

دقیقا همین حرف رو زدم بهش. نمیفهمه اصن. اینقد کلنجار رفتم که فقط راضی شده حق طلاق رو بده.میگه میخو ...

خب خوبه انشاءالله که مشکلاتتون حل بشه و دیگه نره سمت اعتیاد .شما هم حمایتش کنید 

الان نزدیک یکساله ترک کرده

خداروشکر  پس اگه نمیده الکی جو زندگیتونوبهم نریز ولی اگه مطمئن شدی باز میکشه زرتی یه روش نیار یا قهر نکن بری خونه بابات  وایسا چندتا مدرک جمع کن ازش

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
خب خوبه انشاءالله که مشکلاتتون حل بشه و دیگه نره سمت اعتیاد .شما هم حمایتش کنید 

من میگم حمایتت میکنم ولی یک دلگرمی و تضمین بهم بده و حضانت و حق طلاق رو بده ولی قبول نمیکنه.

میگه یا حق طلاق تنها رو میدم یا هیچی.حتی میگه همه ی خونه رو هم به نامت میکنم ولی حاضر نمیشه حضانت رو بده.😏

من میگم حمایتت میکنم ولی یک دلگرمی و تضمین بهم بده و حضانت و حق طلاق رو بده ولی قبول نمیکنه. میگه ی ...

خب بزار خونه رو به نامت بزنه 

معتاد شد دوباره میتونی حضانت رو از طریق دادگاه بگیری

خداروشکر  پس اگه نمیده الکی جو زندگیتونوبهم نریز ولی اگه مطمئن شدی باز میکشه زرتی یه روش نیار ی ...

از اون آدمایی نیس که سوتی بده.۹ سال میکشیده و من نفهمیدم🙁

بعدشم فکر کردی قانون مملکت ما به راحتی حق رو به زن میده؟؟؟

وقتی تفریحی بکشه و بتونه خرج زندگی بده حضانت رو نمیدن به من😭

خب بزار خونه رو به نامت بزنه  معتاد شد دوباره میتونی حضانت رو از طریق دادگاه بگیری

اگه خیلی اعتیادش شدید نباشه و تفریحی باشه،بازم دادگاه حضانت رو به من میده؟؟؟

الان بهش گفتم بریم مشاوره اگه گفت حق با منه و حرفم منطقیه باید حضانت و حق طلاق رو بهم بدی...با کلی سرو کله زدن قبول کرده که اگه مشاور گفت حرف من‌منطقیه بده بهم حضانت رو.

به نظرتون حق با منه و مشاور هم حرف منو تایید میکنه؟؟؟

از اون آدمایی نیس که سوتی بده.۹ سال میکشیده و من نفهمیدم🙁 بعدشم فکر کردی قانون مملکت ما به راحتی ح ...

ببین تو اینجور موارد باید خیلی زرنگ‌تر. از مرد بودو الا و ابدا احساسی تصمیم نگرفت 

من مورد دیدم اعتیاد شوهرو ثابت کرد حق طلاقرو دادگاه  داد بهش   و جدا شد  بعد ازدواج مجدد یادش اومد مهریشو نگرفته ..مهریه رو گذاشت اجرا  و مهریشم گرفت(اینو تو فامیلا به عینه دیدم)

2706