2752
2734
عنوان

کم شدن طول سرویکس بعد از 24 هفته

1886 بازدید | 29 پست

سلاااام ،خانما خوبید؟ کسی تجربه زایمان زودرس یا کم شدن طول سرویکس رو داره؟ میخوام ببینم باید چقدر استراحت کنم؟ کسی بوده که در طول بارداری کم شه؟ مثلا نباید اصلا راه برم یا غذا درست کنم یا کارای اینجوری بکنم یا میشه؟؟؟!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از من آنومالی ۳۶بود

یعنی ازمنم کم شده؟خیلی وقته سونو ندادم دیگ

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2731

سرویکس من بعد از هفته ۲۵ شده بود ۲۱ در حالیکه انومالی ۳۴ بود خود به خود بدون علایم کم شده بود انقباض و درد هم نداشتم ولی سرویکس کوتاه شده بود ، استراحت مطلق مطلق مطلق بودم 

فقط برای سرویس بهداشتی بلند میشدم اونم فقط روی توالت فرنگی دستشویی بیشتر از سه دقیقه طول نمی‌کشید چون همش دراز کش بودم روزانه تفریحم شده بود اینکه با شلنگ دستشویی همونجا کل بدنم رو آب بگیرم 

زیر باسن و ران پا بالش بود سر و شکم به سمت پایین شیب درست کرده بودن برام 

باید پاهات رو هی نرمش بدی که خون توی پات لخته نشه 

برای اینکه یبوست نگیری حتما سبزیجات کاهو ، آب و مواد غذایی ملین توی سبد غذاییت باشه 

استرس نداشته باشی  

میخوای پاشی بری دستشویی یا میخوای بشینی غذا بخوری شکم بند ببند شکمت رو بالا نگه داره 

خلاصه سخت میگذره 🙃 ولی می ارزه که بچه ت توی ۳۹ هفته دنیا بیاد و زایمان زودرس نشی 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

آمپول پرولوتون شیاف پروژسترون قرص آ اس آ هم احتمالا برات تجویز میشه برای تشکیل شدن ریه بچه هم آمپول بتامتازون شش تا باید بزنی 

فقط یه چیزی توی ذهنت باشه فقط تو نیستی که این وضعیت رو داری اینکه تاپیک میزنی و کسی تجربه نکرده و اصلا نمیدونن حالت رو بد نکنه و ترس بهت وارد نکنه که چه خبره ,استراحت مطلق باش ان شاالله بچه ت تپل و مپل و سلامت به وقتش دنیا میاد 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
آمپول پرولوتون شیاف پروژسترون قرص آ اس آ هم احتمالا برات تجویز میشه برای تشکیل شدن ریه بچه هم آمپول ...

شیاف میزارم ،ینی دکتر از هفته ی 18 گفته بود قطع کن که دوباره گفت بزار الان، آسپرین هم یک شب در میون، ولی اونقدر آخه کم نشده، یعنی ممکنه کمتر شه؟! 

چک کن حتما باز اگه داره میاد پایین باید استراحت کنی حتما زود دنیا بیاد خیلی سخته بعدم الان که خیلی ز ...

نگفت استراحت مطلق، ولی گفت فقط کارای ضروریت رو انجام بده، منم نمیدونم منظورش از کارای ضروری چی بود، ولی الان دیگه تقریبا هیچ کاری نمیکنم 

الان 30 شده بود، قبلشم 32 بود، یعنی اونقدرم تغییر نکرده 

سرویکس من بعد از هفته ۲۵ شده بود ۲۱ در حالیکه انومالی ۳۴ بود خود به خود بدون علایم کم شده بود انقباض ...

مرسی که انقدر وقت گذاشتی، فکر میکنم دلیلش یبوست باشه، بازم مطمئن نیستم، ولی هنوز راه میرم، تو خونه، اما کار دیگه ای نمیکنم ، دکتر گفت اگه هفته ی دیگه هم کم شده باشه برات حلقه میزاریم ،حالا الان که 30 بود، نمیدونم این عدد چقدر کمه! 

چه علایمی داشتی که فهمیدی طول سرویکست کم شده؟

من درد پریودی گهگاه داشتم، تو همین هفته ی اخیر، دکترم گفت اگه درد داری اندازه بگیریم دوباره، گاهیم انگار شکمم جمع میشه، نمیدونم انگار عضله های شکمم میگیره، یه حس عجیبیه، خلاصه اینکه دکتر سونوی واژینال کرد که فهمید 

از من آنومالی ۳۶بود یعنی ازمنم کم شده؟خیلی وقته سونو ندادم دیگ

ببین من یه دردایی داشتم که به دکتر گفتم منو سونوی واژینال کرد و دوباره اندازه گیری کرد، اگر علائمی نداری دلیلی نداره نگران بشی