2737
2734
عنوان

ازمایش خون ازدواج

403 بازدید | 14 پست

من ۶ماه نامزدم و اینکه اوایل نامزدی رفتیم ازمایشگاه خصوصی ازمایش دادیم و مشکلی نبود ،الان ک‌تصمیم گرفتیم عقد کنیم رفتیم ازمایش دادیم دکتر بهمون گفته همه چیزمون اکیه فقط نامزدم باید ازمایشa2میداد وقتی این ازمایشو داد دکتر بهمون گفت ۱ یا ۲ درصد ممکن هست مشکل باشه واسه بچه دار شدن وباید ژنتیک بده نامزدم‌کم خون نیست من خیلی خفیف کم خونی دارم ،،ما غریبه هستیم، ممکن هست ک بهمون مجوز ندن یا مشکل ژنتیک داشته باشیم؟؟

یعنی مشکل نامزدتون چیه که این حرفو زده؟؟کم خونی؟؟

من همین الان دارم از کلاسای ازدواج برمیگردم له هستم ۵_۶ ساعت رو صندلیا نشستیم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی مشکل نامزدتون چیه که این حرفو زده؟؟کم خونی؟؟ من همین الان دارم از کلاسای ازدواج برمیگردم له هس ...

نامزدم مشکلی نداره من کم خونی خیلی خفیف دارم طوری ک هربار ازمایش میدادم دکتر میگفت حتی احتیاج ب قرص اهن هم نداری ،ولی الان میگن از نظر ژنتیک باید بررسی بشین 

2731
نامزدم مشکلی نداره من کم خونی خیلی خفیف دارم طوری ک هربار ازمایش میدادم دکتر میگفت حتی احتیاج ب قرص ...

اهان.

فکرکنم یه دوره باید قرص اهن مصرف کنین یکی از دوستام اینطور شده بود گفت بابد ۶ ماه قرص اهن و اینا بخوره..

ببین دکتر به ما گفت اگه هردو نفر کم خونی داشته باشن مشکل سازه برای همین ازمایش خون فقط از مردا میگیرن که اگه کم خونی نداشتن که هیچی اوکیه اگه کم خونی داشتن از زن هم ازمایش میگیرن ببینن اون چطوره.

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
خیلی نگرانم و میترسم  

ببینید عزیزم به احتمال زیاد در آزمایش شما بتا تالاسمی سطوح A2 افزایش داشته یا با افزایش خفیفA2 وجود داشته ، افرادی که چنین موردی توی آزمایش خون شون دیده بشه مستعد تولد نوزادان تالاسمیک هستند 

برای درمان یا نظر دهی درست در خصوص این بیماران  باید ژنوتیپ های تالاسمی اونها که با سطوح A2 طبیعی همراه هست بررسی بشن 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
اهان. فکرکنم یه دوره باید قرص اهن مصرف کنین یکی از دوستام اینطور شده بود گفت بابد ۶ ماه قرص اهن و ا ...

الان فقط ازمایش خون از اون گرفتن گفتن ۱ یا ۲ درصد احتمال داره در اینده بچه هاتون مینور بشن و ما باید بریم واسه ژنتیک 

دوستت ک قرص اهن خورد بعد ۶ ماه همه چیز اکی شد بهشون مجوز دادن؟؟

2740
الان فقط ازمایش خون از اون گرفتن گفتن ۱ یا ۲ درصد احتمال داره در اینده بچه هاتون مینور بشن و ما باید ...

اره

یعنی مشکل نامزدتون چیه که این حرفو زده؟؟کم خونی؟؟ من همین الان دارم از کلاسای ازدواج برمیگردم له هس ...

سلام عزیزم شما ازمایش ادرار دادی فقط یا خون هم گرفتن از شما؟

همین امروز کلاس و ازمایشو رفتی؟یا اول ازمایش رو جوابشو باید گرفت بعد باید رفت کلاس؟

سلام عزیزم شما ازمایش ادرار دادی فقط یا خون هم گرفتن از شما؟ همین امروز کلاس و ازمایشو رفتی؟یا اول ...

سلام من فقط ادرار

نه کلاسش یه روز جداس از ۷ تا ۱۲ 

مشکل آزمایشتون چی بود  میشع بگی چی شد که درست شد  آخه منم میخوام به زودی برم آزمایش بدم. ...

خب ما بازم ازمایش دادیم و مشکلی نداشتیم و فورا بهمون مجوز دادن ،فقط بار اول ک ازمایش داده بودیم دستگاه هاشون خراب بوده همچین چیزیو الکی نشون داده بود،حتی دکتر باهامون صحب کرد گفت مشکل از دستگاه ما بوده حالا بماند ک چقدرررر من استرس داشتم‌ ،

خب اگ شما مینور هستی همسرتون مشکلی نداشته باشه بهتون مجوز میدن 

2706