2752
2734
عنوان

خیانت

276 بازدید | 6 پست

خواهشاً خانومای که خیانت دیدید حداقل بچه نیارید،اگه قصد دارید مادر شید ببینید آقاتون تغییر رویه داده،بخدا بچه گناه داره بچه احتیاج به مادر شاد داره به پدر مهربون با مسئولیت،دیگه واقعا اعصابم خورد شد چن تا تاپیک دیدم که آره شوهرم خیانت کرده فلان به امان بعد تو تاپیکای بعدش که آره دعا کنید بچه دار بشم چکار کنم بچه دار شم بخدا بچه ها معصومن یکم خودخواه نباشیم،من مجرد نیستم متاهلم  بچه هام تمام زندگیمن بعد شناخت شوهرم با مشورت بچه آوردیم،آمار طلاق زیاد شده اما ضربه بیشتر بچه میخوره خواهشاً تو انتخابتون دقت کنید بهم دیگه فرصت بدید اگه میتونید با همدیگه زندگی رو بسازید یه موجود زیبا و دوست داشتنی هم به زندگی زیباتون وارد کنید و زیباترش کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره واقعا بعضیا نون ندارن شکم خودشونو سیر کنن یه بچه بیگناهو میارن که باهم از گشنگی بمیرن.

همین بعد میان میگن اب قند بهش میدیم جا شیر 

بر فرض پول شیر خشکش برای یه روز جور شه فرداش چی

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
بچه فقر نیست خودش نعمته در ضمن آوردن بچه فقیر تر نمیکنه بلکه به بهتر شدن وضعیت کمک می‌کنه دلیل فقر ب ...

با همین تفکر شماس ک بچه های کار هررو هزار برابر میشه برکت اونا چیشد پس؟؟ نباید تو مدرسه باشن!؟

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘