2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارد برنجو به نسبت مناسب با اب مخلوط میکنی (میتونی نصف ارد برنج بزنی نصف ارد سفید ) میریزی تو بطری مخصوص رشته خشکار یا سر بطری رو چن تا سوراخ میزنی تو تابه ی داغ نچسب میریزی (مث تور باید بریزی موادو .. تو نت بزن حتمن یا تو سراشپز پاپیون 

.. بعد ک خودشو کرفت میزاری رو پارچه وسطش گردو و شکر و پودرهل و دارچین میریزی و تا میکنیش تو روغن داغ سرخ میکنی و تو شربت بار میغلتونی و تا چننند ساعت قرررربون خوشمزگیش میری🤤🤤😂🙌

کاچی 

فرنی 

شیرینی برنجی 

تو کوکو سبزی و ترش تره هم میریزم

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706