2733
2734
کسی دستگاه تصفیه هوا داره؟ میخوام بدونم راضی هستین از این دستگاه؟ خریدش فایده ای داره؟ لطفا اگه تجربه ای دارید بگید
بله من دارم یه مدل حدود دوسال پیش خریدم از مارک ال جی واقعا خوبه راضیم ازش با فیلتر قابل شستشو. بهت توصیه میکنم عزیزم. بخری تو شهری مثل تهران جزو ملزوماته هم تصویه هوا هم تصویه اب.
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
عزیزم شاید مدلای بهترم اومده باشه این چند وقته یه تحقیق بکن تو نت یا نمایندگی های فروش تصویه هوا تو قلهک. راهنمایی های خوبی میکنن
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مامان عطا یه سیستم یونیزه داره این دستگاه برای از بین بردن باکتری های محیط واسه همین باعث میشه ویروس ها و میکروبا تو صفحه های فیلتر نانوی دستگاه گیر کنن کمتر مریض شیم. دستگاهی که من خریدم قابلیت تصویه یه محیط به مساحت ۶۰ مترو داره عزیزم برای حال خونه من مناسبه تا یه سرفه کنار دستگاه کنی یا دود سیگار تو خونه باشه سنسوراش فعال میشه و شروع میکنه. به نشون دادن میزان الودگی محیط من راضیم ازش
فیلتر انتی الرژی هم داره گلم. البته سابقه الرژی نداریم ما مثل سرفه های فصلی و غیره
منم دارم واقعا عالیه . اگه بدونی وقتی فیلترش رو می شوریم چه سیاهی ازش درمیاد ، فکر کن این دوده ها و آلودگی ها همه تو ریه ما میره دیگه من مارک شارپ دارم. سال 92 خریدم 1800
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .