2733
2734

سلام بچه ها من اهل فا لگیری و این چیزا نیستم اما از یخ خانمی خیلی تعریف دادن، منم پیشش رفتم فا ل قهوه گرفتم و میون حرفاش بهم گفت ک برات دعا و طلسم نوشتن ...  البته راست میگ چون حسود دورمون خیلی هست، و مطمئنم برای تبلیغات نگفت ک برم پیشش باطل کنم، چون خودش این کارا رو انجام نمیده ...

قبلا هم یکی ۲ بار فا  ل گرفته بودم یه چیزای اینجوری بهم گفته بودن من جدی نگرفتم 

الان خیلی ترسیدم و ناراحتم 

آخه من دارم طلاق میگیرم به علت مشکلات بیش از حدی ک داشتیم تو زندگیمون ، هیچ تفاهمی نداشتیم.  یعنی اگ من این دعا و طلسم رو باطل کنم همه چی خوب میشه؟؟ یا منطقی ب موضوع نگاه کنم و این ازدواج اشتباه رو تموم کنم؟؟  چون من تصمیمم  رو گرفتم الانم حدود ۱ ساله ک تو پروسه طلاقم... 

نمیدونم چکار کنم 

یا اینکه چون دیگ دارم جدا میشم نرم باطلش کنم؟؟

من خیلی میترسم از این کارا نمیخوام سمتشان برم... شما بگید چیکار کنم؟؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

تا آخر نخوندم. فقط بهت بگم شگردشونه. پیش هر کییییی بری بهت میگن دعا داری. ملت بیکار نیستن دعا بگیرن.. هر کی دعا واسه ازدواج گرفت بختشون باز نشد اونوقت دعا واسه بدبختی اینقدر سریع میگیره!! بیخیال همشون خرافاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا آخر نخوندم. فقط بهت بگم شگردشونه. پیش هر کییییی بری بهت میگن دعا داری. ملت بیکار نیستن دعا بگیرن. ...

خیلیا با همین دعا زندگیشون داغون شد پس واقعیه

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2731
تا آخر نخوندم. فقط بهت بگم شگردشونه. پیش هر کییییی بری بهت میگن دعا داری. ملت بیکار نیستن دعا بگیرن. ...

تا آخر بخون 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
بعضی موقع ها دعا و طلسم زندگیو نابود میکنه برو پیش ی دعا نویس خوب بگو برات سرکتاب باز کنه خب اگ دع ...

بخدا من یکم تحقیق کردم سکته زدم از ترس

میترسم از این کارا

خیلیا با همین دعا زندگیشون داغون شد پس واقعیه

من تاحالا چیزی پیدا نکرده بودم توخونم

2738
خوندم گلم خودت داری میگی تفاهم نداریم و ازدواج اشتباه فقط بهت بگم همه فالگیرا میگن دعا داری خوددا ...

اره فقط شک تو دلم افتاد 

من تاحالا چیزی پیدا نکرده بودم توخونم

شاید یکی فرستادن برات از این موجودات ، یا چیزی به خوردتون دادن . اما اگه ممکن هم هست اصلا ازدواجتون از ریشه غلط باشه . بازم برو پیش یه عالم ببین اگه طلسمی هست ، چیو طلسم کردن ؟ 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
حتما برو پیش دعا نویس ک کارش خوب باشه اگه ت تبریز باشی من یکی سراغ دارم اگ نه که هیچی ولی پیگیری ...

از کجا پیدا کنم آخه 

شاید یکی فرستادن برات از این موجودات ، یا چیزی به خوردتون دادن . اما اگه ممکن هم هست اصلا ازدواجتون ...

وای نمیدونم بخدا فقط من اصلا اهل این چیزا نیستم

اعتقاد هم نداشتم اما میگن واقعیه 

بخدا تا حالا ن با کسی دشمنی کردم ن بدی کردم ب کسی 

اما حسود دورمون زیاده 

شاید یکی فرستادن برات از این موجودات ، یا چیزی به خوردتون دادن . اما اگه ممکن هم هست اصلا ازدواجتون ...

راس میگه اسی

همه چی ممکنه

من خودم دیدم ک دعا و طلسم چه بلاها ب زندگی ادما میندازه ینی وحشتناک

پانزدهمین کاربری  کاربر ۱۳۹۷  
2706