2752
2734

خیلی فکر کردماا ولی ذهن فقیرم قبولش نمیکنه 🤣🤣🤣

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب شاید خیلی چیزایی که دوست داشتم می خریدم

و پس انداز می کردم

و اشتغال رایی ..

خیلی دوست دارم اشتغال رایی بشه مخصوصا واسه خانم ها..

یه محیط ارووم و امن واسه خانم ها با بیمه و حقوق خوب

اخ اگه می شد خوب می شد

یا یه  مهد کودک خوب می زدم ، 

قسم به روزی که دلت را می شکنند و جز خدا مرهمی نیست .
2731

انقدر به نداشتن عادت کردم نمیدونم اگه داشته باشم چه ها میخوام بکنم😂😂

ولی حتما حسرتامو به جا میارم

میرم کلاس موسیقی.. تئاتر... هنرای دیگه رو تجربه میکنم...

پس انداز خودم و کنار میذارم...

میرم کنسرت.. خارج از کشور میرم مسافرت و کنسرت خواننده های مورد علاقه م...

چقدددرررر

من دارم میپرسم😂

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....

اگر من بخوام جواب بدم چون شوهرم الانشم روزی دو تومن داره اما دریغ از پول درست و حسابی تازه برای خورد و خوراکم ژیرو رو می کشه میگم کاس خدا به خودم بده روزی صد هزار تومان حتی اما شوهرم حتی اگر روزی ده میلیون داشته باشه به درد من نمی خوره فقط عهن و تلپش بیشتر میشه

چقد بعضی ها پولدارن 

فک کنم فقط شوهر من روزی ۷ تومن در آمد نداره

خودت را گم کنی و دیگری را زندگی کنی آسان نیست.،،،،،،،، و من زنهای زیادی را میشناسم که غمگین اند اما می‌خندند .،،،،،،،، مرده اند اما زندگی میکنند ،،،، آشوب اند اما آرامش را تظاهر میکنند،،،،،آری! من زنهای زیادی را میشناسم که دیگری را زندگی میکنند. به امید آمدن روز های خوب برای تمام زنان سرزمینم.

اول این دندونای لعنتیم رو درست میکردم ۴ ماهه هر جوری میخورم کوفتم میشه

بار خدایا ! از تو آمرزش میطلبم برای هر گناهی که بر من نوشته شد به خاطر پرخاشگریم با تو در هنگام نرسیدن روزی و به خاطر رفتن از در خانه ات به سوی بندگانت همراه با تضرع واظهار خضوع و کوچکی در نزد آنان درحالی که کلامت  را در کتاب متینت به گوشم رسانده بودی که ”آنان برای پروردگارشان اظهار خضوع و تضرع نکردند ًپس بر محمد و آل محمد صلوات فرست و این گونه گناهم را بیامرز ای بهترین آمرزندگان!

روزی ۷ تومن یعنی ماهی ۲۱۰ تومن 

خیلی ویژه نیست که بگم باهاش میترکوندم! دیگه زندگی شدیدا راحت داشتم و این حرفا 

تقریبا برای خرید یه خونه ساده ۳ میلیارده دو سال باید پس انداز کنی 

بیشتر سفر میرفتم 

ولی خب زندگی راحت تر بوده 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
من دارم میپرسم😂

فک کردم میدونی میخای یه مبلغ پشم ریزون بگی😂😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏