2733
2734

من هفته ۳۱ بارداری هستم توی طول روز تمام شکمم مثل سنگ میشه بعد از چند ثانیه ول میکنه شل میشه درد هم اصلا نداره هفته دیگه وقت دکتر دارم بنظرتون این سفت شدن ها تهدید به زایمان زودرسه؟هر شب شیاف پروژسترون ۴۰۰ هم استفاده میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بارداری واقعا هر روزش یه چالش جدیده🤕

اره منم خیلی میترسم ازین حالت ک دارم ،دکترمم گفتم گفت نگران نباش رحمت داره بزرگ میشه ولی من باز نگرانم چون انقباضه 

🧿🧿 الهی برقصاند خدا بساز دلت جهانت را 🧿🧿
برای شما درد هم داره؟روزی چند بار سفت میشه؟

نه بدون درد...مثلا دیروز دوبار یبارش شلوارم تنگ بود کمرش یهو شکمم سفت شد یبارم طاق باز خوابیدم باز سفت شد میگن اگ با تغییر وضعیت مادر شکم زود خوب شه جای نگرانی نیست برا من تغییر حالت میدم خوب میشه 

2740
نه بدون درد...مثلا دیروز دوبار یبارش شلوارم تنگ بود کمرش یهو شکمم سفت شد یبارم طاق باز خوابیدم باز س ...

برای من با تغییر وضعیت زود خوب میشه ولی توی طول روز شاید ۲۰ بار سفت بشه این نگرانم میکنه

برای من با تغییر وضعیت زود خوب میشه ولی توی طول روز شاید ۲۰ بار سفت بشه این نگرانم میکنه

نترس تو کم کم داری ب زایمانت نزدیک میشی تو نت خوندم انقباضات براکسون هیکس ی همچین چیزی فرقاشم با انقباض زایمان گفته 

نترس تو کم کم داری ب زایمانت نزدیک میشی تو نت خوندم انقباضات براکسون هیکس ی همچین چیزی فرقاشم با انق ...

اره اونو خوندم ولی از زور استرس کلا عقلم از کار افتاده 🤕چون برای من نه فشاری به کمر و لگن وارد میکنه نه درد داره 

اره اونو خوندم ولی از زور استرس کلا عقلم از کار افتاده 🤕چون برای من نه فشاری به کمر و لگن وارد میکن ...

من فقط همراهش تنگ نفس میشم ،،،این سری برم باید ب دکترم بگم ...شاید از چرخش بچه اینجوری میشیم

2706