2752
2734
عنوان

جن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری عزیزم.بسم الله بگو میره😂نه ولی جدی همین ک الان زنده ای تا پست بزاری نشون میده بی ازاره. دو ...

باورت میشه  چیزی نیومد ذهنم حتی بسم الله   فک کنم  خود جن هم شوکه شد  تا این موقع بیدارم 

2731

آقا من دوران بارداری خومی بابا خواب بود یهو در خونه صدا داد بیدار شدم دیدم یکی سیاه و بلند و با موهای فر تا نوک پا دوتا دستش زده به چارچوب اتاق خواب داره بهم نگاه میکنه فقط نگاش میکردم از ترس هیچی نمیگفتم یهون خودشو رم انداخت ایقد جیغ زدم صدام نمیومد تا چند لحظه بعد ولم کرد بعد نگو بختک بوده

آقا من دوران بارداری خومی بابا خواب بود یهو در خونه صدا داد بیدار شدم دیدم یکی سیاه و بلند و با موها ...

ای وای جالب اینجاست برا هرکی هم تعریف کنی باور نمیکنه جز اونی که دیده

آقا من دوران بارداری خومی بابا خواب بود یهو در خونه صدا داد بیدار شدم دیدم یکی سیاه و بلند و با موها ...

تو دیدیش بختک اکثر اوقات یهو میفته روت  آدم نمیترسه شوک بهش وارد میشه

اره دقیقا دیدمش همه میگن یهو میوفته روت ولی ندیدم بخدا من به چشم دیدمش بیدار ییدار بودم وحشتناک بودا ...

باردار هم که بودی به خاطر همین    آدما بیشترشون باور نمیکنن این خیلی اذیت کنندست خودتم فک میکنی خل شدی😂

2706