2733
2739
دارم از عصبانیت از شوهرم منفجر میشم دیشب سرم درد میکرد خیلیییی شوهرم بهم یدونه استامینوفن کدئین داد هر چی بهش میگم برو اول یه سرچ کن میگه نهههه هیچی نمیشه . حالا الان خوندم که مخصوصا تو سه ماه اول خوب نیست . زنگ زدم مطب دکترم بپرسم کسی نبود حالا چکار کنم 😭😭😭😭
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
نگران نباش با یه دونه چیزی نمیشه ولی خودت باید سرچ میکردی شما مادر اون بچه ای
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا با یه دونه چیزی نمیشه ! نترس امامراقب باش خیلیا هنوز تو هفته 8 نمیدونن باردارن و کلی ناپرهیزی میکنن
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2742
سعی کن تو بارداری کدیین نخوری اصلا...من دکترم بهم گفت اگا مثلا درد دندونی چیزی داشششتی خیلی شدید تحملت تمام شد استامینوفن ساده..کدیین نه. حالا یکدونه طوری نیست.
خدایا بابت شوهر خوبم و مادرشوهر فرشته ام ...هزاررران بار شکرت...
وای خدا خیلییییییی میترسم اعصابم خورده انقدر بیحال بودم چشمامم نمیتونستم باز کنم انقدر عصبانیم با شوعرم دعوام شد صبح
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
2740
آخه خیلی از دستش ناراحتم میبینه من حال ندارم سه بار بهش گفتم تورو خدا یه سرچ بکن واقعا که هیچ کس نگرانی یه مادرو نداره واقعا ممنون از تک تکتون که نظر گذاشتین
ممنون مهربونای من چشم ممنونم از همتون ایشالا هر چی از خدا میخواین بهتون بده چون خیالمو راحت کردین