2733
2734
عنوان

رابطه جنسی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3157 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی نگرانم MarHam. راستش از وقتی فهمیده باردارم کلی سرد شده ... اصلاً به زور میاد سمتم ... انگاری نگرانه آسیبی بزنه به بچه ... راستش اصلاً نزدیکی کامل که نداریم. یعنی من منع نمی کنما خودش نمی خواد ... همونم که داریم انقد افضاح میشه که مطمئنم نیازش درست برطرف نمیشه ... منم میلم کم شده اما مشکلی ندارم با رابطه ... اون نمی خواد ... منم خیلی نگرانم و فکرم جاهای بد می ره ...
منم خیلی نگرانم MarHam. راستش از وقتی فهمیده باردارم کلی سرد شده ... اصلاً به زور میاد سمتم ... انگا ...

خجالت داره واقعا این مسائل شخصی و خصوصی رو تو این فضا میزارید....واقعا متأسفم

2728

آیا رابطه جنسی در بارداری سلامت جنین را به خطر می اندازد؟

خیر خطری برای جنین ندارد چرا که ماهیچه قوی رحم و کیسه آمنیوتیک اطراف جنین، او را از ضربات و خطرات ناشی از رابطه جنسی در امان نگه می دارد. همچنین مایع بسیار ضخیمی به گردن رحم چسبیده است که اجازه ورود عفونت به رحم را نمی دهد و آلت جنسی مرد هم فراتر از واژن نمی رود. در کل رابطه جنسی در بارداری مشکلی برای جنین ایجاد نمی کند مگر اینکه از طرف پزشک از این کار منع شوید.

http://danestanibardari.blog.ir/1399/04/25/رابطه-جنسی-در-بارداری