2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تغییر رشته نه

ولی دختر خالم ۲۳ سالگی یه لیسانس از یه رشته ی معمولی گرفت بعد کنکور داد تو ۲۷ سالگی داروسازی قبول شد الان تو سن ۳۶ سالگی اوضاعش عالیه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
تغییر رشته نه ولی دختر خالم ۲۳ سالگی یه لیسانس از یه رشته ی معمولی گرفت بعد کنکور داد تو ۲۷ سالگی د ...

واقع چقدر خوبه که موفق شده. منم باید جسارتشو پیدا کنم بزنم بیرون.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
استرس نداری؟ و اینکه دوباره میخوای کنکور بدی دیگه؟

اهان نه عزیزم

دوباره کنکور نمیدم

توی همون دانشگاه تغییر رشته میدم

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
رشته رو که اگر میشه نگم. فهمیدم ادم این رشته نیستم. اصلا از موقعیت شغلیش خوشم نمیاد.

اگر موقعیت شغلیش خوبه و فکر میکنی بعد از یه استراحت دوباره حالت خوب میشه و باهاش کنار میای، رهاش نکن 

اگر واقعا نمیتونی و نمیخوای، انصراف بده البته اگر دانشگاه دولتی روزانه باشی، فکر کنم تا یه سال محروم شی از دانشگاه دولتی 

اما آزاد بخوای مشکل نداره 

واقع چقدر خوبه که موفق شده. منم باید جسارتشو پیدا کنم بزنم بیرون.

اره واقعا ارزش داره

تا ۲۷ سالگی دختر خالم از دنیا عقب بود هیچ جا نمیرفت ، به خودش نمیرسید همه فکر میکردن هیچی نمیشه همش کتابخونه بود هر کسی یه چیزی بهش میگفت

الان ماشینش bmw ست همین هفته ی پیش عوض کرد قبلش سانتافه داشت ، خونه مستقل داره ، سفر داخلی و خارجی زود به زود میره با یه پسر عالی م تو رابطه ست چند ماه دیگه عروسی شونه مثلا وقتی نی نی سایتیا میگن طرف ۳۰ وخورده ایشه ترشیده من یاد دختر خالم میوفتم که انقد جوون و خوشگل و موفقه خنده م میگیره از طرز فکرشون  ، تموم سالای سختی کشیدنش جبران شد 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨