2733
2734
عنوان

وقتی یک کامنت به فنات میده

191 بازدید | 16 پست

آقا یه تاپیکی یه کاربری زد گفت خواب دیده داره با برادر شوهرش رل میزنه. منم کامنت گذاشتم« منم یه خواب چرت سر صبح دیدم که بگم باعث تعلیقم میشه» الان یه درخواست دوستی بهم دادن. سه نفرم هستن که چند بار ریپلای زدن میگن تعریف کن. انگار من نمیفهمم که آقا هستن.

یاد فیلم زامبی افتادم خداشاهده😂😂. چرا انقدر زیادن

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه انقدرم دیوونه نباشید😐

مثل چن روز پیشا به یکی میگم اصل بده میگه

پسر نیستی؟   

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2731
دیگه انقدرم دیوونه نباشید😐 مثل چن روز پیشا به یکی میگم اصل بده میگه پسر نیستی؟    

وای یکی تو نی نی سایت به من گفت روبیکا بیا باهات حرف بزنم رفتم 

گفت حسم میگه تو پسری بعدش بلاکم کرد😐😐🤣

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
پول میگیرم اسم کاربرای زن نما رو بهتون میگم. کاربری ده هزار تومن😂😂

بآور کن بعضی خانما بدترن🤣

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
دیگه انقدرم دیوونه نباشید😐 مثل چن روز پیشا به یکی میگم اصل بده میگه پسر نیستی؟    

لینک تاپیک بدم ببینی چه وضعیه؟

طرف دو بار ریپلای کرده که حتما تعریف کن. بعد هم درخواست دوستی داده. تاپیکاشام در مورد زمان رابطه با شوهره. خب مشخصه مرده.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش
وای یکی تو نی نی سایت به من گفت روبیکا بیا باهات حرف بزنم رفتم  گفت حسم میگه تو پسری بعدش بلاک ...

چقدر رو اعصابن😂😂😂

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
لینک تاپیک بدم ببینی چه وضعیه؟ طرف دو بار ریپلای کرده که حتما تعریف کن. بعد هم درخواست دوستی داده. ...

خوب اهمیت نده! 

خیلی از زنا از مرداهم بدترن رختخوابشونو تو سایت پهن میکنن

دلیل نیس مرد باشن ک😂