2733
2734
عنوان

همه غذاهارو ورداشتن من چیکار کنم

388 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها 

من جمعه مهمون دارم 

مهمونام روز قبلش یه جایی دعوتن که اونا لازانیا ، قرمه سبزی ، مرغ سوخاری و باقالی پلو با گوشت میپزن 

من موندم چی بدم که تکراری نشه 

قیمه زیاد راه دستم نیست چون خیلی وقتا لپه هام وا میره

خیلیم مهمون رودرواسی دارین 

گیر کردم واقعا 

ماهی معمولا همه دوست ندارن . 

یکیشو دوست دارم خورش هویج تبریزی بذارم ولی همونم میترسم دوست نداشته باشن . اونم غذای خاصه 

به خصوص که خودمون و مهمونامون ترک نیستیم که بگم به این غذا عادت دارن 

چی بذارم ؟ 

خیلی دوست داشتم یکیشو لازانیا بدم که اونا میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زرشک پلو با مرغ، سالاد ماکارونی، پیتزا، چلو گوشت،کوبیده،کباب مرغ،

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
2731

خب الویه و اسنک درست کن با سوپ شیر قارچ و کباب کوبیده با برنج 

با مخلفات سالاد سبزی خوردن زیتون ماست نوشابه دوغ و یه جور ژله 

راستی میتونی کباب از بیرون سفارش بدی برنجت خونه اماده کنی 

صل الله علیک یا ابا عبدالله🌸

خورشت کرفس 

اکبر جوجه 

خورشت آلو اسفناج 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت

فسنجون لوبیا پلو خورش کرفس   مرغ شکم پر 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

آها کوفته ریزه من واسه مهمون پختم عالی شد

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت