2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نذر نمک...

ختم ایت الکرسی هم یکی از آشناهام حاجت گرفته

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10211945/%d9%85%d8%b9%d8%ac%d8%b2%d9%87-%d8%ae%d8%aa%d9%85%d9%88-%d9%86%d8%b0%d8%b1-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d8%a7%d8%b2%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%88-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%ba-%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%85-%d9%85%d8%b9%d8%ac%d8%b2%d9%87-%d8%ad%d9%82%db%8c%d9%82%db%8c?postId=272578161

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
2740

مقصود تویی ...کعبه و بتخانه بهانه

ان شاءالله  ذکری به دلت بشینه و حاجت روا باشی

مهم این هست ک  ارتباط بر قرار شه 

در کنار ذکر و نیایش  

حس خوب داشته باش 

قلبت اروم باشه  همه رو ببخش و از خدا بخواه ببخشتت و اگه حقی از کسی گردنته بخشیده شی

رمز استجابت دعا اینجور موارده 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
ختم آیه الکرسی چطوره

توی سه روز پشت سر هم و با وضو و در ساعت معین باید خونده بشه...

۱ مرتبه آیت الکرسی با اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم خونده بشه ..

۱مرتبه سوره حمد...

۵ مرتبه سوره توحید...

۱۱ مرتبه سوره کوثر...

همه باید با اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم خونده بشن..

ودر آخر۱۰۰ مرتبه صلوات

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍