2733
2734

من خیلی موهام کمه جوری که کف سرم معلومه تقریبا یکماه قطره سیلیس و امپولها رو دارم استفاده میکنم الان متوجه شدم رویش مجدد داشته موهام کل سرم پراز موهای ریز شده😃

https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۳۰۶۱۷_۱۵۳۱۲۹_abl6.jpg

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  

سریییع برو لینک زیر تاس شانست رو بنداز😍

http://bnmod.ir/invite?id=1792187

میلیارد ها تومن جایزه نقدی 🥰

شورت تنگگ کننده رایگان 🙈😳

فقط تا امشب وقته

تنبلا بدویین همین الان نی نی یار پنج ۸ میلیون برنده شد😍❤️❤️

قطره سیلیس هم از داروخونه خریدی؟!؟

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طریقه استفاده رو میگی گلم 

ته قلبم انگار یه استخر غمه.ماه‌هاست کسی استفاده‌ش نکرده،آبش راکده،روش پر از برگه، شمشادای دورش زرد شدن،گلدونای اطرافش خشک شدن،آبش کم کم داره بو میگیره.نفس عمیق که میکشم یه موج کوچیک روی سطح آب پدیدار میشه ولی انگار نه انگار.خورشید داره غروب میکنه،کلاغها سر صنوبرها دارن گریه میکنن🍂🖤
2728

انشاالله رشد میکنه ولی موی یه ماهه اون اندازه نیست

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
ن عزیرم از یه انلاین شاپ

عکسشو میدی؟

ته قلبم انگار یه استخر غمه.ماه‌هاست کسی استفاده‌ش نکرده،آبش راکده،روش پر از برگه، شمشادای دورش زرد شدن،گلدونای اطرافش خشک شدن،آبش کم کم داره بو میگیره.نفس عمیق که میکشم یه موج کوچیک روی سطح آب پدیدار میشه ولی انگار نه انگار.خورشید داره غروب میکنه،کلاغها سر صنوبرها دارن گریه میکنن🍂🖤

[QUOTE=296427402]این آمپول ها رو شنیدم خیلی عالی ان، حتی واسه بلند شدن مو، ولی قطره رو نه،  دکتر برات تجویز کرد 

خوپم از دا وخانه گرفتم 

بله شش هفته از هرکدوم یکی

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  
2706