2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچها فاصله بین تل گرام رو بردارید بیاین یه گروه لاغری توپ داریم
بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
دوستان یه کانال تو تل گرام دوستم بهم معرفی کرد چند وقت پیش فوق العادس! هر روز یه سری عکس از غذاها و صبحونه های رژیمی و خیلی متنوع میذاره که آدم باورش نمیشه بشه غذاهای رژیمیشو اینقدر خوشگل کنه برای کسانی که هم که میخوان برنامه غذایی رژیمی هفتگی میده من ۲۲ کیلو اضافه وزن داشتم متاسفانه!هیچوقت اراده رژیم گرفتنو نداشتم مدتیه دوباره به فکر افتادم که تا عید اضافه وزنمو کم کنم چند هفته اس از برنامه هاش استفاده میکنم و خدا رو شکر هفته ای یه کیلو کاهش وزنو داشتم! خودمم باورم نمیشه! مشکل اینکه برای نهار و شامم هم چی درست کنم با برنامه ای که میگیرم حل شده مخصوصا صبحانه برای همسرم! فوق العاده عکس غذاهای رژیمی و صبحانه هاش متنوع و جذابه ببینین دعام میکنین اسم کانالش باربیه تو سرچ تل گرام بنویسین اینم آدرسشه: https:// t elegram.me/joinchat/BgxTSkD5DNqjJ2Bodljzmg فاصله هاشو بردارین
2740