2737
2739
اعمال زمان بارداری به دستور حاج آقا ارفع

ماه اول:روزی هفت مرتبه آیه مبارکه:ربنا هب لنا من ازواجنا وذریاتنا قرة اعین و جعلنا للمتقین اماما
قبل از طلوع آفتاب خوردن تربت در تمام ماهها مقداری کندر به اندازه یک عدس البته هفته ای یکبار باشد بهتر است

صبح جمعه انار شیرین ناشتا خوردن و قدری سیب شیرین
روزهای پنج شنبه و جمعه سوره یاسین و صافات خوانده شود و به شکم دمیده شود

ماه دوم :هر روز صبح سیب شیرین و انار شیرین ناشتا مثل ماه قبل خورده شود
سوره ملک خوانده شود 140 تا صلوات و روز جمعه 100 صلوات کامل (با وعجل فرجهم )

ماه سوم :هر هفته مقداری گوشت و گندم و شیر بدون روغن (مثل حلیم)
صبحانه قدری عسل انار و کندر مانند ماههای قبل پنج شنبه و جمعه سوره آل عمران و 140 صلوات

ماه چهارم سیب شیرین عسل و تربت مثل ماههای قبل
پنج شنبه و جمعه سوره هل اتا و در تمام نماز ها در رکعت اول سوره قدر و بعد از نماز دست بر شکم سوره کوثر و قدر وصلوات

ماه پنجم هر روز مقداری خرما تناول کرده برنامه و انار و تربت مثل ماههای قبل
پنج شنبه و جمعه سوره فتح و نصر دست بر سر بچه گذارده اذان و اقامه بگویید نماز شب ترک نشود

ماه ششم : انجیر و زیتون سیب شیرین و تربت و عسل مثل ماههای قبل
پنج شنبه و جمعه سوره واقعه در یک نماز سوره تین

ماه هفتم شلغم انار شیرین تربت سوره مبارک یاسین و تبارک در تمام ماههای آخر سوره نحل جمعه نور در پنج شنبه و جمعه

ماه هشتم : ماست شیرین گاو عسل
شنبه : سوره اذا جاء و قدر 10 مرتبه
یکشنبه : سوره تین دو مرتبه بعد از نماز صبح . سوره یاسین
دوشنبه : سوره یاسین
سه شنبه : سوره فرقان
چهارشنبه : هل اتا
پنج شنبه : سوره حضرت محمد ص
جمعه سوره صافات

ماه نهم : کندر عسل شیر خرما
پنج شنبه سوره دهر
جمعه سوره فاطر
راهپیمایی خربزه و خرما خوردن به بچه حال می آورد
وقت تکان خوردن بچه صلوات و سوره توحید و نگاه کرد در چهره مومن

خانمهای باردار این لیست دست به دست چرخیده تا بعد از خواهرم به من رسیده منم بایگانیش کردم برای دوران بارداریم
امروز فکر کردم بزارمش اینجا تا شاید به دردتون بخوره

میدونم بعضی اعمالش واقعا سخته ولی تا جاییم که بشه انجام داد انشاله مفیده

weddingcountdown.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهش میکنم دوست جونهام

ممنونن مامان خانومی نظر لطفته

مامان آروین جان من فقط تجربه دوتا خواهر هامو در مورد این مطلب دیدم که خب واقعا احساس میکنم بعضی موادش در بچه هاشون نشون داده شده مثل هوش مثل سلامتی مثل آرامش ....
والبته من خالمو نمیشه خیلی رو این حرفم حساب کرد ولی به نظرم زیبا هم هستن
نمیدونم والا میخوای در موردش تحقیق کن که با خیال راحت انجامش بدی

weddingcountdown.com
2738
عزیزم حافظه من نیست ماشااله خوشکلی خودته که توی ذهنم مونده . و البته اون سایت سوتی های عید که معرفی کردی .
آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است : با دوستان مروت با دشمنان مدارا مرنج و مرنجان
من این دستورات را تا حد زیادی البته به صورتی مشابه این دستورر در دوران بارداری و قبل از آن استفاده کردم هم زایمان بسیار عالی و طبیعی داشتم و هم اینکه به عینه دیدم که چقدر در آرامش فرزندم تاثیر داشت و بسیار بسیار نوزاد آروم و خوبی بود و الان هم که به مدرسه میره همیشه باهوش ترین شاگرد کلاسه واقعا خوندن قران خیلی تاثیر داره و اینکه همیشه در دوران بارداری و شیر دهی وضو داشته باشید و تا جایی که میتوانید غذای بیرون یا فردی را که نمیشناسید نخورید .همیشه قبل از خورن غذا ذکر بسم ا.. الرحمن الرحیم بگویید
سلام عزیزم این همون دستوری نیست که توی کتاب ریحانه بهشتی هست؟؟؟؟ یا فرق داره؟؟؟ چون من دوست ندارم دستوراته ادمایی که از خودشون در میارن استفاده کنم!!!!!!!

من حاج اقا ارفع و کل خاندانشونو میشناسم . یکی از نزدیکانشون معلمم بوده . واقعا نوه ها و بچه هااااااا یکی از یکی زیباتر و باایمان تر و... هستند .

میشه بگی منبعش چیه؟؟؟؟؟ دوست دارم مطالعه کنم .... بی نهایت ممنون عزیزممممممممم
من از خودم در نیاوردم بیارم اینجا بنویسم شقایق جان
توضیحش رو نوشتم این مطلبو خواهرم بهم داده و چون به ایمانش اعتقاد دارم و میدونستم حرف بی سند نمیزنه
ازش قبول کردم و فکر کردم شاید به درد دونفر آدم هم بخوره گذاشتم اینجا

weddingcountdown.com
2706