2737
2739
عنوان

سقط شد بچم ۳۵ روزش بود

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 29 پست
🥲۱۹هفته سقط کردم الان ۷هفته باردارم حتما پیگیری کن من کلی پیگیری کردم نفهمیدن الان تازه فهمیدن رحمم ...

بعد سقط دارو مصرف کردی برا بارداری؟

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استراحت میکردی؟ منم همین هول و هوشم و لکه بینی دارم

نه زیاد پله های بیصاحب دانسگاه رو بالا پایین رفتم اینجور به لکع افتادم و رابطه داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد سقط دارو مصرف کردی برا بارداری؟

من سه سال ازسقطم میگذره 

بله دارو مصرف کردم چیزای تقویتی داروز خاصی ن 

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 
نه زیاد پله های بیصاحب دانسگاه رو بالا پایین رفتم اینجور به لکع افتادم و رابطه داشتم

اشتباهت همینه سه ماه اول اصلا رابطه ممنوع حتی دکترم اجازه داد تونباید انجام بدی 

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 
2740

ای وای

من دوقدم بیشتر از دسشویی رفتن میرم لکه ام زیاد میشه چطور بی احتیاطی کردی.

انشالا خیلی سریع باردار میشی دوباره و جاش برات پر میشه

🥲۱۹هفته سقط کردم الان ۷هفته باردارم حتما پیگیری کن من کلی پیگیری کردم نفهمیدن الان تازه فهمیدن رحمم ...

کدوم شهر هستی ببخشید دکتر کیبود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کدوم شهر هستی ببخشید دکتر کیبود 

من گرگان بودم اون تایم دکتری نداشتم اخرا دکتر معرفی کردن

2706