2752
2734
عنوان

زایمان جنین مرده در 25 هفته

2819 بازدید | 67 پست

دوستان من دختر 25 هفته خودم رو یک هفته پیش مرده به دنیا آوردم، دارم دق میکنم...خواستم هم تجربیام رو بگم و هم ازتون مشورت بگیرم،جنین رو دادیم برای آزمایش ولی یک ماه طول میکشه تا جوابش نیاد،گفتم اگر کسی مثل من دچار شده بهم بگه علتها چی میتونه باشه، من با شوهرم دختر خاله پسر خاله هستیم و یک پسر سالم هم خداروشکر دارم،بعد اون یه بارداری خارج از رحم داشتم که متاسفانه لوله سمت چپم رو از دست دادم، بعد اون هم باردار شدم و خدا بهم دختر داد و همه آزمایشات اوکی بود تا اینکه رفتم برای چکاپ ماهانه دکترم گفت قلب نداره،سونو رفتم گفت مرده...و دور قلب و  ریه آب آورده، به احتمال زیاد هیدروپس شده، خیلی نگرانم دوست ندارم هیدروپس باشه که بتونم دوباره بچه بیارم،حس میکنم فقط با دوباره بچه دار شدن دوباره حالمون خوب میشه،،، ولی دستیار دکترم گفت جنین ۴تا ۵ روز بوده که مرده و بخاطر همین هم بوده که باد کرده شکمش و آب آورده٫کسی تا حالا جنین چند روز مرده تو شکم داشته که ببینیم علائم جنین بعد از زایمان چی بوده؟؟فقط دوستان بهتون بگم اگر باردار هستید مراقب خودتون باشید ،کار نکنید،مسافرت نرید،اگر ترشحاتتون بود داشت حتما پیش پزشک برید و هر روز با جنینتون حرف بزنید.... این همه اون چیزهایی بود که من رعایت نکردم و الان عذاب وجدان دارم و خودم رو سرزنش میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ۱۹هفته قلب نداشت قبلش خمه چی اوکی بو دلیلشم نفهمیدم من همه جور سونو ازمایش قبل بارداری دادم اوکی بود الان ک قلب بچم تشکیل شده دکترسونوگف رحم دوشاخس رفتم پیش دکتر گف بایدعمل میکردی نکردی ک متوجه نبودی حالا ۷هفته ام گفتا۱۵هفته صب کن بعدسرکلاژت میکنم خیلی نگرانم

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 
من ۱۹هفته قلب نداشت قبلش خمه چی اوکی بو دلیلشم نفهمیدم من همه جور سونو ازمایش قبل بارداری دادم اوکی ...

فقط استراحت کن

خیلی زیاد

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

عزیزم متاسفم برای اتفاقی که براتون افتاده اما اول از همه کارهایی که کفتید باعث مردن جنین نمیشه و خودتون رو با این افکار اذیت و سرزنش نکنید 

من ۳ تا سقط داشتم اون ۳ تا استراحت بودم و همه چیو بیش از اندازه رعایت میکردم ،هرکدوم به دلایلی نموند برام تازه بچه اولم هم بود 

سر پسرم خیلی عادی بارداریمو پیش بردم و تحت نظر پزشکم بودم و خداروشکر خیلی هم خوب سپری شد 

الانم سر دخترم حتی از پسرم هم راحت تر هستم چون اصلا امکان استراحت هم ندارم پسرم ۹ ماهشه و خداروشکر تا الان اوکی بوده 

علت مرگ جنین قطعا چیز دیگه ای بوده 

اوایل برات سخت میگذره من حتی بعد سقط آخرم که هفته ۱۸ بود تحت نظر روانپزشک و روانشناس بودم و طی چند ماه خودمو جمع کردم و بعد ۹ ماه مجدد باردار شدم 

شما هم به خودت فرصت بده و خداروشکر یه پسر دارید و میتونید باهاش وقت بگذرونید و امید داشته باشید که باز هم میتونید بچه سالم به دنیا بیارید ،قرار نیست تکرار بشه براتون 

خدایا سپاسگزارم که من در مسیر اتفاقات عالی هستم و همه چیز در جهانم زیبا و نکوست .
من ۱۹هفته قلب نداشت قبلش خمه چی اوکی بو دلیلشم نفهمیدم من همه جور سونو ازمایش قبل بارداری دادم اوکی ...

من دوستم ۳ تا بچه با رحم دو شاخ آورده و اتفاقا آخریش رو دکتر گفته بود خطرناکه چون قسمت شاخ کوچک لانه گزینی کرده ،اما خداروشکر به خیر گذشت ،توکلتون به خدا باشه و تحت نظر دکتر کاربلد تو این زمینه باشید

خدایا سپاسگزارم که من در مسیر اتفاقات عالی هستم و همه چیز در جهانم زیبا و نکوست .

عزیزم خدابهت صبر بده

گل پسرتم حفظ کنه

منم همین هفته ها بودم ضربان قلب نداشت

چندروز بود حرکتشو حس نمیکردم فقط انقباض داشتم

بدنیا اومد پوستش تیره ودون دون سفیدشده بود میگفتن چون چندروز مونده شکم اینجوریه

ولی ما نفرستادیم ازمایش چون دلیل سقط رو میدونستیم

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
من دوستم ۳ تا بچه با رحم دو شاخ آورده و اتفاقا آخریش رو دکتر گفته بود خطرناکه چون قسمت شاخ کوچک لانه ...

دوستتون سزارین میشد؟...من بچم اون دفع ام سمت چپ بود الانم سمت چپه 

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل