2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شوهر من کارش همین بود...سال اول زندگی خیلی از شبا ساعت ۲ ۳ میومد...هر شبم خونه مادرشوهر بودیم....اووووفففففف...خداروهزاران مرتبه شکر کوچیدیم رفتیم ی شهر دیگه

هر روز عصر راه میفتادیم میرفتیم خونه مادر شوهر....بعده شامم شوهرم میرف بیرون پیش دوستاش تا نصفه‌شب

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...

عزیزم چ اشکالی داره حالا ی شب خواسته بمونه ب خواستش احترام بزار دنیارو سخت نکتیدبرای هم اززندگیتون لذت ببرین ..مردی ک انقد مرد بوده ک تو۱۵سال ی شب خانمشوتنها نذاشته حالا شماهم ی شب ک مونده بزارید لذت ببره ازموندش بجای اینکع خدای نخواسته باهاش دعواکنی فردا بهشون بگو ک دیشب خیلی سخت گذشت ودلتنگشون بودین 

اگه خیلییییی زیاد مثلا ماهی 4_10 بار با رفیقاشه خب حق داری ولی خب تو 15 سال 1 شب واقعا عیبی نداره ها 😐

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

از ناراحتی کلمات تو ذهنم نمیان ‌.اما مردی که عادت نداشته شب بیرون بمونه و این کارو بکنه یعنی سرد شده یعتی خونه دیگه برام اون گرما و جذابیت رو نداره 

اگر مثلا خانواده ش یا کسی مشکلی داشت که باعث بشه شب بمونه بیرون قابل درکه ولی اینکه فقط بخاطر تفریح بیرون بمونه نه،مگه مجرده

2706