2737
2734
عنوان

پوووووول میخوام کسب درامد از دیوار

205 بازدید | 24 پست

چی تو دیوار خوب فروش میره بفروشم؟

من فقط به ماهی یه تومن 

یا روزی پنجاه تومن نیاز دارم فقط همینقدر چه کاری خوبه زیاد وقتمو نگیره اخه میخوام کل روز فقط درس بخونم

❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اجناس دست دو ولی تمیز و سالم

یا اجناس نو قیمت مناسبه 

دیگه مثل بیرونه دیگه به قیمت و کیفیت نگاه میکنن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
از روبیکا میتونی درآمد کسب کنی  

تا بخواد ممبر بگیره و بره بالا پول نتش هم  فکر نکنم در بیاد 🚶‍♀️

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2738
اجناس دست دو ولی تمیز و سالم یا اجناس نو قیمت مناسبه  دیگه مثل بیرونه دیگه به قیمت و کیفیت نگ ...

مرسی عزیزم

❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
فیلم چی؟ میشه بیشتر توضیح بدی. البته روبیکا فیلماشو فقط با سیم کارت ایرانسل و همراه اول اجازه دانلود ...

کانال فیلم پیدا می‌کنی شروع می‌کنی ب دانلود از ی حجمی پیشتر بشه ی مقدار پول بهت میده 

ممبر گیری نیس دانلود فیلمه

خب باید یکی باشه اون فیلم رو دانلود کنه یا نه؟ 

برای دانلود اون فیلم اینترنت لازم هست یا نه؟ 

2706