2737
2739
عنوان

شوهرم گفت میدونم…

874 بازدید | 12 پست

شوهرم گفت میدونم از مامانم متنفری و ازش بدت اومده ولی دیگ همینجا تموم بشه دیگ حرفش و نزن هیچوقت 

و گفت میدونم خیلی اذیت شدی جبران میکنم 

مادرش خیلی بد رفتار کرد با من و پرخاشگری کرد و ب شوهرم گفت ببرش سوار اژانسش کن بفرستش خونه باباش (ساعت یک شب) 

به مادرش خیلی محترمانه گلگی کردم و گفتم از یسری رفتاراتون ناراحتم …

تو عقدم 

بعدشم اینکه شوهرت گفته دیگه درموردش خرف نزنیم اگه احساساتتو برای اون نگی برای کی میخوای بگی،قشنگ حرفاتو بزن خالی که شدی بحث و تموم کن

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم شوهرت آدم منطقی هست 

میگه حرف زدیم تموم شد،تکرار کردنش دردی رو دوا نمیکنه 

توام سعی کن حالا که اینطوری گفته،حد و حدود مشخص کنی

بگی من زیاد خونه ی مامانت نمیام 

کار خودت رو بکن زیادم درگیر مادرشوهرت نشو که آخرش هیچِ

اونم اخلاقش همونه درست هم نمیشه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2738
پس یعنی شوهرم دیگ خودش متوجه شده مادرش اذیت میکنه؟

بله قطعا متوجه شده 

سعی کن از این فرصت استفاده کنی 

وقتی میگه جبران میکنم

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

دوست خوبم سلام،امیدوارم الان که داری این کامنت رو میخونی غرق در خوشبختی♥️🧿 و آرامش✨✨ باشی و بهترین اتفاقات زندگیت🤩😍 به زودی برات اتفاق بیفته🤲💞🏞🏡🌄

من مشاور خانواده و مشاور حقوقی هستم که ۳ ساله بصورت آنلاین یعنی (چت و ویس)تو تموم پیامرسان ها(تلگرام،واتساپ،

روبیکا،ایتا،سروش،

بله،گپ و آیگپ)ارائه خدمات میدم حضورتون📡

یعنی میتونین تو خونه زیر باد کولر بشینین و بصورت آنلاین با مشاورتون صحبت کنین🏠📱😍

مشاوره خانواده 👨‍👩‍👧‍👦در زمینه های اختلافات زناشویی👫،همسرداری💏،فرزند پروری👩‍👦،آموزش جذب همسردلخواه💐،آموزش مهارت های افزایش اعتمادبنفس و عزت نفس🐛🦋 و....

مشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(✅طلاق،✅مهریه،✅نفقه،✅جهیزیه،

✅حضانت،✅ارث،✅نسب و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)

🔴نگارش انواع دادخواست،لایحه و اظهار نامه در اسرع وقت

لیست حق المشاوره💰:

مشاوره خانواده یکساعته:۷۹ تومن

مشاوره خانواده سی دقیقه ای:۵۹تومن

مشاوره حقوقی ۱۵ دقیقه ای:۶۰تومن

🎺🎺🎺توجه داشته باشین که میتونین حق المشاورتون رو بعد از اتمام جلسه تون هم پرداخت کنین🤩🤩🤩

پاسخگویی ۲۴ ساعته،حتی ایام تعطیل🌝🌚🌞🌙

شماره همراهم خدمتتون:

📱09199541937

شرایط مشاوره رفتن نداری؟هزینش برات سنگینه؟ مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات دوره؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟دلت میخواد تو خونه بشینی و با مشاورت در ارتباط باشی؟ همه اینا قابل حله!! اونم با پنجاه درصد تخفیف!!!!!!😍😍😍بله خانوما من کارشناس ومشاوره خانواده هستم و کارشناس و مشاوره حقوقی🤩در زمینه مربوط به مشاوره خانواده در موضوعات:حل اختلافات بین زوجین،آموزش همسرداری،آموزش جذب همسردلخواه ویژه دختر خانوما و فرزندپروری مشاوره ارائه میشه خدمتتون🌹در زمینه مشاوره حقوقی هم در حوزه مسائل مربوط به خانواده (طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و دیگر مسائل مربوط به خانواده)مشاوره ارائه میشه،انواع دادخواست، درخواست،لایحه،اظهارنامه در اسرع وقت با ۵۰ درصد تخفیف تنظیم میشه،آیدی مشاور در روبیکا،ایتا،سروش،گپ،بله وآیگپ:moshavere_onlinee                                و در تلگرام:moshavere_onlineeeپیام بدین🌱