2733
2734
عنوان

تهوع بارداری

252 بازدید | 36 پست

سلام دوستان

من هفته هشتم هستم

به حدی تهوع دارم که هیچ چیز حتی آب نمی تونم بخورم😭 حتی اگر یه قاشق غذا بخورم انگار معده ام پر از سنگ شده و آخرش هم بالا میارم😭 زندگیم لنگ شده و از ضعف نمی تونم بلند شم از جام😢 دمیترون هم هیچچچ تاثیری نداشت. می دونم که باید تحمل کنم و چاره ای نیست. فقط بهم بگید چطور تا یکی دو ماه دیگه تحمل کنم؟ چی کار کنم که زودتر بگذره برام؟

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مبارکه

منم تهوع صبحگاهی داشتم خیلی اذیت کننده بود 

ما با رعایت ی سری موارد بهترشدم

مثلا کلا عطرو ادکلن و...کنارگذاشتم

نون خشک و کشک ،البالو  استفاده کن

سعی کن غذا را حجم کم بخوری با تعداد وعده بیشتر

تهوع و استفراغ باعث پوسیدگی دندونم میشه حتما مسواک بزن بعد استفراغ چون اب تنها کافی نیست وپاک کننده نیست 

2731

خیلی بده 😣 باید تحمل کنی.. من خیلیییی دوران بدی بود برام.. همیشه افتاده و بی حال بودم چون حتی ی قورت آب هم بالا می‌آوردم و ب هر بویی هم حساس بودم حتی بوی روشن شدن اجاق گاز 😐 فقط لواشک میخوردم..حتی قرصا رو هم نمیتونستم بخورم.. خدا بهت استقامت بده😃

فق میتونم بگم ک درکت میکنم با چیزای ک میدونی دوست داری یا میتونی معدتو پر کن مثلا من ماست فق میتونست ...

منم ماست می تونستم بخورم الان دیگه اونم نمی مونه تو معده ام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مبارکه منم تهوع صبحگاهی داشتم خیلی اذیت کننده بود  ما با رعایت ی سری موارد بهترشدم مثل ...

ممنون عزیزم خوش به حالتون که باز یه سری موادغذایی کمکتون می کرده، من که نون خشک هم نمی تونم بخورم اصلا برام عجیبه حتی آب هم به دهنم بد مزه است و نمی تونم بخورم😭 می ترسم بدنم از بی آبی از بین بره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی بده 😣 باید تحمل کنی.. من خیلیییی دوران بدی بود برام.. همیشه افتاده و بی حال بودم چون حتی ی قور ...

دقیقا مثل من همش افتادم و مشکل اینه بقیه هم درک نمی کنن و یه سری حرفا می زنن دل آدم میشکنه

مثلا میگن‌نه بابا تلقینه یا میگن سعی کن خودتو ول نکنی و وا ندی یا مثلا خبببب دوره بخور بخواب شده برات یا .... که جیگر منو خون می کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا مثل من همش افتادم و مشکل اینه بقیه هم درک نمی کنن و یه سری حرفا می زنن دل آدم میشکنه مثلا میگ ...

میفهمم عزیزم،،بارداری من خیلی پرچالش بود برام، به خودت نگیر اصلا.. فقط به خودت و نینی فکرکن.. شمایین که مهمین.. سعی کن کلیپایی از وضعیت بارداری خانوما و سختیاش تهیه کنی و برای شوهرت بفرستی و بهش نشون بدی یا حتی اطرافیانت.. اینطوری شاید درک کنن😉

میفهمم عزیزم،،بارداری من خیلی پرچالش بود برام، به خودت نگیر اصلا.. فقط به خودت و نینی فکرکن.. شمایین ...

ممنونم

فقط کاش بگذره این روزا😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم خوش به حالتون که باز یه سری موادغذایی کمکتون می کرده، من که نون خشک هم نمی تونم بخورم اص ...

اخی عزیزم

میگذره ان شالله 

منم اینفد بدم میومد از خودم همش افتاده بودم و اینقد تنبلللللل شده بودم حد نداشت،بعد بقیه میگفتن چون تحرک نداری ورم کردی،خب وقتی انرژی نداشتم نمیتونستم تحرک کنم،عزیزم به حرفایی که میزنن توجه نکن چون اونا متوجه درونت نیستن که چی میگذره.ان شالله که به زودی میگذره و نی نی نازتو بغل میگیری

اخی عزیزم میگذره ان شالله  منم اینفد بدم میومد از خودم همش افتاده بودم و اینقد تنبلللللل شده ...

مرسی گلم

شما کی خوب شدی؟ من حس می کنم دیگه هیچ وقت آدم قبلی نمیشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۳ماهم که تموم شد اوکی شدم عزیزم ن نگران نباش گذراس.

ممنون از دلگرمیت عزیزم

من دیروز دو تا چیز را امتحان کردم احساس کردم مفید بودن

یکیشون چای به بود و یکیش کشک

اینو نوشتم که اگر یه نفر مثل من بود امتحان کنه شاید کمکش کنه

قصد دارم سیرابی را هم امتحان کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706