2737
2739
عنوان

کسی از رحم میدونه کمک کنه

106 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من اون دفع رفتم سونو رحمم ی چیز دیگ بود الان ی چیز دیگس دوتاشو نگا کنید 

https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۳۰۶۱۴_۱۹۰۶۰۸_nfih.jpg

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۳۰۶۰۳-۲۱۱۷۴۲_gallery_4ifw.jpg

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 

کدوم اولیه ،کدوم دومی؟

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هردوشم ضربان نوزاد رو نشون داده دیگه😐 بنظر خودت چیز خاص دیگه هم هس

نه ،تو عکس دوم نوشته فاقد ضربان قلب

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2728
رحمت دوشاخه یعنی قلبی شکله بقیه مواردمشکلی نیست

همون میگن خطرناکه🥺

میگن طبیعی زایمان نمیتونی کنی ولی خب من ی بار ۱۹هفته زایمان طبیعی داشتم

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 
نگا نوشته سونو کنترل بنظرم برو این اواخر از چیزی نترسیدی یل ضربه ب شکمت وارد نشده

ن 🥺

2740
تو هردوشم ضربان نوزاد رو نشون داده دیگه😐 بنظر خودت چیز خاص دیگه هم هس

نوع رحمم اولی ک فاقد ضربان قلب بود 

مشکوکه🥲 برو یه کنترلی بده ایشالا ک چیزی نیس🥺

امروزتازه سونوبودم دیگ قلبش تشکیل شده بود

2706