2737
2739

ما پارسال به اسممون207دراومد قرار شد با برادرشوهرم شریک شیم اونم اسمش ماشین دراومد ماروشریک کنه۲۰۷ رو شریکی خریدیم فروختیم هر کی سودشو یرداشت الان برای برادرشوهرم دنا دراومده پول نداریم تکمیل وجهش کنیم حوالشو میخواد بفروشه من توقع داشتم نصف پول حواله رو بده به ما ولی نمیخواد بده چون میگه ما پولی ندادیم ک شریک شیم باهم بنظرتون حق با کیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا پول ندادی چه شراکتی😐

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خودت راضی بابت چیزی که پول ندادی پولی دریافت کنی؟؟

همون اول۱۳۳ میلیون گرفتن صد تومنشو ما دیم سی تومن خودش...الان ۲۴۰ دیگه میخواد نداریم بدیممیخواد حوالشو بفروشه....متوجه شدی. خانومی؟اینو یادم رفت بگم

2740
همون اول۱۳۳ میلیون گرفتن صد تومنشو ما دیم سی تومن خودش...الان ۲۴۰ دیگه میخواد نداریم بدیممیخواد حوال ...

خب بگو دیگه

معلومه حقتونه داره میزنه زیرش نامرد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰