2737
2739

سلام دکتر به من گفته خون رسانی کم هست تکو توی 28 هفته وزنش یک کیلو بود که گفت اون نرمال هست. ولی برای خون رسانی باید چکار کنم بهتر بشه ??

آسپرین و انوکساپارین میده فقط..

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
آسپرین و انوکساپارین میده فقط..

خوب تاثیری داره که نی نی نارس به دنیا نیاد؟؟یعنی میشه با وحود خون رسانی کم تا 39 هفته صبر کرد یا باید همون 34 هفته سزارین شد؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا میتونی میوه بخور لیدی میل 

و آجیل و مخصوصا تخم‌ژاپنی اگه فشار ودیابت نداری

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2731

بچه ب کدوم پهلوعه بهمون طرف بخواب البته من شنیدم میگن پهلو چپ

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   

عزیزم مشکل شریان رحمی داری ک باعث میشه به بچه خون نرسه..منم تازه سونو دادم فهمیدم همین مشکل رو دارم منتظرم جواب آزمایش غربالگریمدبیا ببرمش پیش دکترم بینم چی میگه چند روزه فقط اشک میریزم از نگرانی

2740
عزیزم مشکل شریان رحمی داری ک باعث میشه به بچه خون نرسه..منم تازه سونو دادم فهمیدم همین مشکل رو دارم ...

منم خیلی ناراحتم میگم نکنه نارس به دنیا بیاد چون خیلی سخته اونجوری 

همش میگم کاش راهی باشه مثل ورزش یا دارویی که این خون رسانی رو اوکی کنه 😥

منم خیلی ناراحتم میگم نکنه نارس به دنیا بیاد چون خیلی سخته اونجوری  همش میگم کاش راهی باشه مثل ...

عدد شریان رحمیت چنده..ذکترت بهت چی گفت..بهت قرص نداد معمولا آسپرین شبی دوتا باید بخوری یه امپولم هست اسمش یادم نی میزنی هردوهفته یبارم باید سونو داپلر بدی 

عدد شریان رحمیت چنده..ذکترت بهت چی گفت..بهت قرص نداد معمولا آسپرین شبی دوتا باید بخوری یه امپولم هست ...

عدد رو نگفت 

کجاش نوشته؟؟ 

امروز سونو بودم 

دکترم شنبه میاد باید برم پیشش

هنوز دکتر رو ندیدم ببینم چی میگه... خودم ناراحتم.... 

نه عزیزم نمیشه فقط یه کم وزنش کمه موقع دنیا اومدن بری پیش دکتر بهت دارو میده ..عکس سونو رو اگه بلدی ...

ممنون عزیزم 

انشاله همنیجور باشه 

هر کاری میکنم عکس ارسال نمیشه

2706