2733
2739
عنوان

بارداری

85 بازدید | 11 پست

سلام مامانای گل   لکه بینی داشتم یه شب یه هو تبدیل به خونریزی شد رفتم پیش دکترم گعت  پشت جفت ات خون جمع شده این یعنی همون هماتوم به نطر تون چیا خوبه تا این هماتوم جذب بشه

عزیزم من هماتوم دارم ۳۳ در ۲۴ میل.شیاف و قرص و استراحت فقط جوابه.من یک هفته استراحت کردم شده ۲۸.دیگ نمیدونم تا کی باید استراحت کنم😑

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استراحت مطلق.... من جوری خونریزی داشتم ک میگفتم نکنه زاییدم🤦‍♀️ 

فقط استراحت کن... شیافتم ب موقعه بزن

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2728

سلام گلم من هماتوم ساب کوریونیک ب ابعاد۳.۵×۱۱دقیقا پشت جفت دارم الان ۱۱روز استراحتم شیاف میزارم یا دفع میشه یا جذب میشه

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 
2740
به من که شیاف و آمپول پروژسترون دادن  الان دوقلوهام ۸ ماهه که به دنیا اومدن

راست ک میگن تاجنین قلب نداره نباید شیاف بزاری دکتر رفتم بهم شیاف داد بزارم بخاطر هماتوم ۵هفته ۵روز بودم

سیدکوچولوی مامان سالم بیا بغلم نفسم.                خداجونم مراقب تودلیم باش این دفع سالم بغل 
استراحت مطلق.... من جوری خونریزی داشتم ک میگفتم نکنه زاییدم🤦‍♀️  فقط استراحت کن... شیافتم ب م ...

مممون جونم باشه الان چطور بهتری یا نه به دنیا اومده نی نی ات😊

راست ک میگن تاجنین قلب نداره نباید شیاف بزاری دکتر رفتم بهم شیاف داد بزارم بخاطر هماتوم ۵هفته ۵روز ب ...

نه من که آی وی افی بودم از قبل از انتقال شیاف داشتم تا روز زایمان فقط تو اون دوره که خونریزی داشتم شیاف رو سه تا در روز تجویز کرد بعد از بر طرف شدن هماتوم بازم کم کرد