2737
2739

من شش روزه عمل فببروم کردم جراحی شکم خیلی دردم زیاده شدید الان دردم مثل روز اول شده و لکه بینی دارم اگه کسی بلده یا این عمل انجام داده میشه راهنماییم کنه؟

نه عزیزم طبیعیه

شما هم عمل باز انجام دادی بعد من تخمدانامم و رحمم بیش از حد درد دارن هنوز نمیتونم راست وایستم شما اگه انجام دادین کی خوب میشه و عادی میشی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم عمل باز انجام دادی بعد من تخمدانامم و رحمم بیش از حد درد دارن هنوز نمیتونم راست وایستم شما اگ ...

نه من داشتم یکی از دوستام عمل کرده اونم یادمه خیلی درد داشت

بعدش خوب شد

فقط شما چندروز بیمازستان بودید؟

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2728
نه من داشتم یکی از دوستام عمل کرده اونم یادمه خیلی درد داشت بعدش خوب شد فقط شما چندروز بیمازستان ب ...

من سه روز الان روز ششم هستم خیلی درد دارم حتی نمیتونم پهلو به پهلو بشم و بلند بشم 

من سه روز الان روز ششم هستم خیلی درد دارم حتی نمیتونم پهلو به پهلو بشم و بلند بشم 

کاش بیشتر بیمارستان می موندی

طبیعی کلا عمل فیبروم سخته

خوب میشی نگران نباش

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹