2733
2734
عنوان

پسرم حرف نمیزنه

210 بازدید | 19 پست

تورو خدا یکی بگه چیکارکنم بچه ام به حرف بیاد فقط بابا میگه وگاهی هم ماما.اب.هاپو.یا فقط اشاره میکنه به چیزی که میخواد یا همش دادمیزنه.درکشم کمه مثلا بهش میگم بابا کو نگام نمیکنه یا اسمشو صدا میزنم برنمیکرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوسال و ۶ماهشه

بعضی از بچه ها دیر به حرف میان ولی اینکه میگن به صدا زدن واکنش نشون نمیده  این جای بحث داره.گریه و بی قراری هم میکنه!؟

ما همیشه توسط آدمایی نادیده گرفته میشیم که تو کل زندگیمون دلمون نیومد نادیده شون بگیریم ...
عزیزم مهم ترین چیز که سنش هست رو نگفتی

دوسال و۶ماهشه خیلی نگرانم.گفتار درمانی هم نبردیمش میدونم که صدرصد همکاری نمیکنه بس که میترسه از مطب واینجورجاها

[QUOTE=295663698]بعضی از بچه ها دیر به حرف میان ولی اینکه میگن به صدا زدن واکنش نشون نمیده  بیشتر اوقات به اسمش واکنش نمیده ولی دست میزنم بشکنم میزنم برمیکرده 

دوسال و۶ماهشه خیلی نگرانم.گفتار درمانی هم نبردیمش میدونم که صدرصد همکاری نمیکنه بس که میترسه از مطب ...

عزیزم اول بهتره ببری روانشناس یا روانپزشک، اگر اونا صلاح دونستن بعد ببر گفتار درمانی.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
دوسال و۶ماهشه خیلی نگرانم.گفتار درمانی هم نبردیمش میدونم که صدرصد همکاری نمیکنه بس که میترسه از مطب ...

شنوایی سنجی هم ببر.من یه پسر خواهر دارم الان هشت سالشه...کلا با همه بچه ها فرق داشت از ۱۵روزگی تا سه چهار سالگی گریه و بی قراری میکرد..همش عاشق گوشیه،اصن به اسمش واکنش نشون نمی داد به صحبت کردن باهاش ووووووو.بردنش متخصص گفتن اوتیسم دارع🥺خیلی هم حرف میزنه...خواهرم بسکه جوش و فکر رده عصبی شده🥺

ما همیشه توسط آدمایی نادیده گرفته میشیم که تو کل زندگیمون دلمون نیومد نادیده شون بگیریم ...
خب ی سری از بچه ها دیرتر بحرف میان و زودتر راه میوفتن یه سری بالعکس فقط حرف نمیزنه؟جمله بندی نمیتون ...

نه نمیتونه یه چیزای میگه اینکار ادای حرف زدنمون رو درمیاره.هرحیونی رومیبینه میگه هاپو.گرسنه اش باشه میگه اب وبه دهنش اشاره میده .

2706