2777
2789
عنوان

کمککککککککککککک تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 5 بازدید | 36 پست
عزیزم دیگه غذای سفره رو باید بخوره عدسی و آش سوپ جو.و میوه ها هم کیوی و پرتقال زیاد بهش بده
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا یراتون نگه ش داره،،،سالهای قبل یکی منو دوست داشت وضع مالی توپپپپپپپ قیافه توپپپپپپ اسمش شهریار بود،،،الان هر جا میبینم یاد اون میفتم،،،،خیلی هم رمامتیک بود فوق العاده مثه دخترا
شب تا صبح خواب نداشتم باهاش در طول شب چند بار بیدار میشد شیر بخوره یه روز صبح که بیدار شدم تصمیم گرفتم دیگه ندم به حرف دکتر گوش کردم روی سینه چسب زخم زدم گفتم اوف شده فقط روز اول برای خوابش گریه کرد بعد دیگه راحت شدم
پارچه سوزن دوزی ارزون میخوای ؟ بیا تو پیجم   @chabaharonlineshop اینستا
سعی کن لااقل شیر روزش روقطع کنی فقط شب بده لااقل
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
منم میترسیدم تا باردار شدم ولی ترس نداره شک نکن برای خودش خوبه یکم شب اذیت میشی ولی فوقش سه شب .سینهای خودت هم سفت و دردناک میشه روز دوم برو حموم سینتو بدوش ولی روزای بعد اصلا ندوش فقط ماساژ بده تا چند روز خوب میشه نگران نباش.فقط سعی کن برای بچت غذا و میوش رو تزیی کنی براش جالب بشه
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
پسرمنم یه سالو هفت ماهشه دارم کم کم ازشیرم میگیرمش تا بهونه میکنه شیرپاستوریزه رو با شیره انگور شیرین میکنم بهش میدم,براش سوپ با هویج,گوجه,گوشت,جو,سبزی,عصاره قلم گاو که خودم درست کردم میپزم خداروشکر سیر میشه و وزنم کم نکرده
خوشبختی داره نزدیک ونزدیکتر میشه,بهش میرسیم,خدایا شکرت.
2801