2737
2739
عنوان

دوستانی که کلاس زبان میرن

404 بازدید | 13 پست

سلام دوستان وقت بخیر 

من قبلا دوره های زبان و تا مقطع متوسط گذروندم، تا حدی زبانم خوبه ، میخواستم به دختر نه سالم زبان یاد بدم، اما نمیدونم با چه کتابی شروع کنم، دوستانی که کلاس زبان رفتن میشه راهنماییم کنید اول با چه کتابی شروع کنم؟

ترتیب کتابها رو بدونم تهیه میکنم یاد میدم

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا کلاس زبان نمی‌فرستیدش؟ 

تجربه ثابت کرده بچه‌ها خیلی این‌طوری اهمیت نمی‌دن، نه از والدشون به عنوان معلم حساب می‌برن نه انجام تکالیف رو جدی می‌گیرن.

و خب این‌که دونستن یک مطلب با داشتن توانایی تدریسش متفاوته.

به کجاها برد این امید ما را...
2742
چرا کلاس زبان نمی‌فرستیدش؟  تجربه ثابت کرده بچه‌ها خیلی این‌طوری اهمیت نمی‌دن، نه از والدشون ب ...

عزیزم باردارم شرایطم برای رفت و امد سخته و اینکه دخترم کتابای قبلیمو دیده خوشش اومده اصرار داره یادش بدم

تجربه تدریس دارم، 

عزیزم باردارم شرایطم برای رفت و امد سخته و اینکه دخترم کتابای قبلیمو دیده خوشش اومده اصرار داره یادش ...

آهان متوجه شدم. والا من کانون رفتم کتابای ما مال خود کانون بود.

ولی برای یادگیری زبان در کل توصیه‌ام اینه که دخترتون رو با زبان درگیر کنید، سطحش که یکم بالاتر رفت براش کارتون بذارید بدون زیرنویس فارسی تا تلفظ‌ کلمات و نحوه جمله‌بندی‌ها به گوشش بخوره.

آهان متوجه شدم. والا من کانون رفتم کتابای ما مال خود کانون بود. ولی برای یادگیری زبان در کل توصیه‌ا ...

حتما عزیزم، ممنون از راهنماییت

2740

من تو سن دخترتون که بودم رفتم آموزشگاه با تاینی تاک شروع کردم بعدشم لتس گو 

اما بعد با کتابهایی مثل فرست فرندز و فمیلی ادامه دادم البته ما چون لتس گو رو خونده بودیم با فمیلی 4 پیش رفتیم 

ولی باز بنظرم از یه معلم زبان کمک بگیر من فرست فرندز و فمیلی رو به شخصه بیشتر میپسندم اگرچه بسته به آموزشگاه هم داره 

البته این تجربه من بود نمی‌دونم تا چه حد درست باشه یا غلط بازم نظرم اینه از به نفر که تو این زمینه فعالیت می‌کنه راهنمایی بگیرید

معلم زبان دختر من هم گفت اول یه مقدار مکالمه کار میکنیم یه کم لغت و جملات ساده یاد بگیرن بعد میریم ر ...

ممنون عزیزم حتما این موارد و در نظر میگیرم 

من تو سن دخترتون که بودم رفتم آموزشگاه با تاینی تاک شروع کردم بعدشم لتس گو  اما بعد با کتابهای ...

ممنون عزیزم، یه مقدار راه بیوفته منم بچم دنیا بیاد میفرستم کلاس تا اصولی اموزش ببینن

معلم زبان دختر من هم گفت اول یه مقدار مکالمه کار میکنیم یه کم لغت و جملات ساده یاد بگیرن بعد میریم ر ...

چه جالب، کدوم موسسه می‌ره دخترتون نیمفادورا جان؟

چه جالب، کدوم موسسه می‌ره دخترتون نیمفادورا جان؟

کلاس زبان مدرسه شون هست ولی معلماشونو از موسسه رنگین کمان آوردن خیلی خوبن هم حوصله و متد آموزش هم ارتباط با بچه.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
کلاس زبان مدرسه شون هست ولی معلماشونو از موسسه رنگین کمان آوردن خیلی خوبن هم حوصله و متد آموزش هم ار ...

چه خوب. من هم شنیدم این بهترین متد یادگیری هست، تجربه خودم هم همین رو ثابت کرده.